Eurojackpot, które cyfry dziś wygrają?

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022

Numery wylosowane w Eurojackpot 25.04.2022 zostaną ogłoszone już niebawem. Obserwuj wspólnie z nami wieczorne losowanie Eurojackpot i dopinguj swoje numerki.

Czy wyniki losowania Eurojackpot 25.04.2022 przyniosą ci radość? Zdarzają się szczęśliwcy, którzy już podczas pierwszej gry zdobywają fortunę. Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą, która kupiła kupon na dzisiejsze losowanie Eurojackpot. Może okazać się, że taką samą liczbę trafień ma wiele innych osób, a wtedy pula przeznaczona na nagrody tego stopnia będzie podzielona na więcej osób.

Czym jest Eurojackpot?

Eurojackpot to gra liczbowa organizowana w całej Europie, zapewniająca dzięki temu dużo wyższe nagrody od gier organizowanych w poszczególnych krajach. Poza Polską, w grze biorą udział także Węgry, Włochy, Szwecja, Słowenia, Słowacja, Norwegia, Niemcy, Łotwa, Litwa, Islandia, Holandia, Hiszpania, Finlandia, Estonia, Dania, Czechy i Chorwacja.

Jak wyglądają losowania Eurojackpot? – zasady

Losowania Eurojackpot, w przeciwieństwie do losowania Lotto odbywają się nie w Polsce, a w Helsinkach. Wyniki losowania Eurojackpot poznasz co piątek oraz wtorek o godzinie 21:00.

Losowanie Eurojackpot jest co piątek oraz wtorek o 21:00. Losowania nie są transmitowane na żywo, ale są rejestrowane. Totalizator Sportowy udostępnia nagrania na swoich stronach.

Maszyna losująca Eurojackpot losuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb, nazywanych euronumerami. Losowania Eurojackpot zazwyczaj nie trwają dłużej niż 3 minuty.

Źródło: strefabiznesu.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL