EveryMatrix wchodzi na rynek węgierski

Inwestycje i umowy
Wiktor Czerwiński 20/01/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Firma EveryMatrix, dostawca technologii B2B iGaming, wygrała przetarg publiczny na dostarczenie węgierskiemu państwowemu operatorowi gier i loterii Szerencsejáték Privately Held Company Limited kompleksowego pakietu  cyfrowych rozwiązań i usług związanych z zakładami sportowymi dla swojej marki online TippmixPro.

Wieloletnia umowa została przyznana firmie EveryMatrix po 15-miesięcznej procedurze przetargowej z udziałem ponad 25 oferentów.

Założona w 1991 r. firma Szerencsejáték jest uznawana za największą węgierską grupę hazardową, której rząd udzielił pozwolenia na sprzedaż loterii i usług zakładów sportowych za pośrednictwem sieci 7700 ogólnokrajowych punktów sprzedaży.

Stian Hornsletten, EveryMatrix CCO, powiedział: „Zwycięstwo w przetargu z wieloma naszymi konkurentami po raz kolejny podkreśla jakość naszych rozwiązań technologicznych, usług i wiedzy specjalistycznej w wielu elementach, od zarządzania kontami bukmacherskimi i graczami po premie, płatności i zarządzanie podmiotami stowarzyszonymi. Cieszymy się, że możemy współpracować z Szerencsejáték i nie możemy się doczekać wspierania ich w ich cyfrowej podróży w tym roku i w kolejnych latach”.

Zoltán Horváth, dyrektor ds. zakładów sportowych w Szerencsejáték, powiedział: „Mamy ambitne plany rozszerzenia i ulepszenia naszej oferty zakładów sportowych w czasach regulowanego rynku, aby zapewnić graczom z Węgier najwyższą jakość rozrywki i jesteśmy głęboko przekonani, że uda nam się to osiągnąć dzięki tej współpracy.”

W ten sposób Szerencsejáték został szóstym globalnym partnerem EveryMatrix po umowach z Norsk Tipping, OPAP Greece, The Malta National Lottery i Veikkaus Finland.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL