EveryMatrix wybrany jako dostawca online dla krajowej loterii na Malcie

National Lottery niedawno zdobyła koncesję na zarządzanie i prowadzenie krajowej loterii na Malcie. Po raz pierwszy od 18 lat Narodowa Loteria Maltańska będzie prowadzona przez w pełni własnością maltańską firmę.

National Lottery wybrało International Game Technology (IGT) jako dostawcę technologii loterii, a EveryMatrix dostarczy loterii wraz z pakietem produktów online. EveryMatrix zintegruje silnik transakcji detalicznych IGT ze swoim rozwiązaniem CasinoEngine, platformą integracji iGaming, za pośrednictwem Aurora Anywhere IGT, dzięki czemu wszystkie gry oparte na losowaniu National Lottery będą dostępne online, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Ebbe Groes, dyrektor generalny grupy EveryMatrix, mówi:

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy w ten sposób wspierać National Lottery plc. Wierzymy, że korzyści zapewniane przez nasz system umożliwią loterii krajowej bezpieczne odwoływanie graczy z Malty od nielegalnych lub obraźliwych loterii drugorzędnych. Integracja nr. 1 dostawca systemu loterii mówi wiele o wydajności naszej platformy.”

Franco DeGabriele, CCO National Lottery, komentuje:

„Po 18 latach od prywatyzacji narodowej loterii Malty w 2004 roku, loteria będzie po raz pierwszy obsługiwana przez stuprocentową maltańską firmę, której misją jest dostarczanie rynkowi usług o charakterze lokalnym, innowacyjnym i najwyższy poziom jakości.”

„Będziemy inwestować w systemy, aby oferowana usługa spełniała najwyższe standardy i była zbudowana na najbardziej rygorystycznych ramach zgodności. Nasza cyfrowa innowacja umieści Maltę na globalnej mapie i będziemy ściśle współpracować z władzami w celu wyeliminowania wszelkich form nadużyć na loterii”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL