FanDuel jako pierwszy oferuje wyścigi konne i zakłady sportowe za pośrednictwem jednego konta

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2023

FanDuel, potentat na rynku zakładów w USA, ogłosił w środę, że jej klienci mogą teraz uzyskać dostęp zarówno do zakładów wyścigi konne, jak i tradycyjnych zakładów sportowych za pomocą jednego konta po udanym „soft launch” jaki miał miejsce zeszłym tygodniu.
Firma ogłosiła iż dzięki temu FanDuel stał się pierwszym amerykańskim bukmacherem oferującym tę funkcję.
Użytkownicy będą mogli obstawiać i oglądać streaming z wyścigów w FanDuel TV i innych treści wyścigowych, do których firma ma prawa. Oprócz wyścigów konnych na żywo przez cały rok „z najlepszych torów w całym kraju”, klienci FanDuel Sportsbook będą mogli po raz pierwszy obstawiać Kentucky Derby za pośrednictwem zintegrowanej platformy w 2023 roku.
Dotychczas klienci zakładów sportowych byli zmuszeni do otwarcia oddzielnego konta i utrzymywania oddzielnego portfela na zakłady na wyścigi konne w FanDuel Racing lub TVG.com.
Wspólny portfela/konto konta jest obecnie dostępne dla klientów FanDuel w Nowym Jorku, Illinois, Indianie, Maryland, Zachodniej Wirginii, Wyoming, Michigan, Kolorado i Wirginii. Firma planuje rozszerzyć ją na kolejne stany na początku przyszłego roku.

Amy Howe, CEO FanDuel Group, skomentowała: „

Wyścigi konne to duża część naszego DNA. To znacząca okazja, aby zaprezentować sport szerszej, zaangażowanej publiczności w znanym środowisku”.

Wyścigi konne to popularna oferta Flutter Entertainment, spółki do której należy FanDuel Group, w ramach zakładów sportowych w Wielkiej Brytanii i Australii.
Na początku tego roku FanDuel uruchomił FanDuel TV, zmieniając markę swojej sieci TVG, która skupiała się prawie wyłącznie na wyścigach konnych i dodając więcej treści sportowych i zakładów sportowych, w tym „Up & Adams” z Kay Adams, „Run It Back” skoncentrowany na NFL ” z Michele Beadle i Shamsem Charanią, a także „More Ways to Win” z udziałem Lisy Kerney.
FanDuel TV transmituje wyścigi z Churchill Downs, Santa Anita Del MAR, Keeneland, Gulfstream Park i kilku innych dużych amerykańskich i międzynarodowych obiektów wyścigowych

źródło: yogonet

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL