Firma I3ATM i ich terminale kryptowalutowe

I3ATM to spółka posiadająca urządzenia do zakupu i sprzedaży kryptowalut. Klient, za pomocą terminali może w każdym momencie zakupić lub sprzedać kryptowaluty.

Urządzenie do wymiany kryptowalut firmy I3ATM działa bardzo sprawnie i intuicyjnie. Dostępne są podczas wymiany następujące kryptowaluty:
-Bitcoin
-Ethereum
-XRP
-USDT, czyli tak zwany stable coin, kryptowaluta, o wartości 1:1 z dolarem amerykańskim.

Działanie programu jest banalnie wręcz proste, każdy kto kiedykolwiek korzystał z bankomatu bez problemu sobie poradzi z zakupem lub sprzedażą kryptowalut. Producenci, uczynili proces wymiany krypto-FIAT wyjątkowo prostym. Do tego, na ich stronie oraz kanale YouTube możemy znaleźć instrukcje, która krok po kroku pokazuje nam co robić.

Z ciekawostek, proces sprzedaży może być dwuetapowy. W urządzeniu drukujemy sobie bilet sprzedażowy, na którym mamy wygenerowany adres portfela, na który musimy wysłać środki. Samej wysyłki, możemy dokonać nawet parę dni później, będąc na drugim końcu świata. Urządzenie przelicza kwotę do wypłaty po aktualnym kursie i co najlepsze – wcale nie musimy jej wypłacać. Jeśli aktualny kurs nas nie zadowala, możemy środki zwrócić na nasz portfel.

Jeśli chodzi o zakup, jest to jedna z najprostszych rzeczy jakie w życiu się robi. Przychodzimy do urządzenia, wybieramy walutę, skanujemy adres naszego portfela i wpłacamy gotówkę. Po wpłaceniu, klikamy przycisk KUP i koniec. W zależności od kryptowaluty, środki są na koncie w parę minut.

Wolnostojący terminal wykonany z grubej stali, zaprojektowany z myślą o wygodzie klienta. Prosty w obsłudze bez względu na poziom doświadczenia. Nie trzeba być ekspertem aby móc swobodnie korzystać z naszych urządzeń. Cel, który nam przyświecał to uczynienie procesu wymiany crypto-fiat i odwrotnie, najprostszym jak tylko to możliwe. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z tradycyjnego bankomatu, bez problemu poradzi sobie z naszym urządzeniem. Wiele par walutowych oraz wiele języków sprawia, że nasze urządzenia mogą funkcjonować na całym świecie!

Dotykowy, duży monitor oraz sprzęty z najwyższej półki sprawiają, że korzystanie z naszego produktu to sama przyjemność. Użycie awaryjnego zasilacza sprawia, że nie musimy bać się o wpłacane środki. W razie braku prądu w lokalu, energia zmagazynowana na urządzeniu UPS (dodatkowy zasilacz) pozwoli nam bezpiecznie dokończyć transakcję oraz wydrukować jej potwierdzenie.

Gdzie można znaleźć takie urządzenia?

Urządzenia firmy I3AMT znajdują się obecnie w 4 lokalizacjach:
– Katowice, Centrum Handlowe 3Stawy
– Głogów, Galeria Glogovia
– Legnica, Galeria Ferio
– Nysa, Galeria Nyska

Kursy, dostępne kwoty do wypłaty oraz dokładne lokalizacje i godziny otwarcia można znaleźć na stronie www.i3atm.eu

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.