Firma Wazdan została nominowana do trzech nagród EGR B2B Awards

Firma Wazdan została nominowana do prestiżowych nagród EGR B2B Awards w trzech kategoriach, w tym dwóch kategoriach głównych Mobile Supplier i Employer of the Year oraz kategorii dodatkowej Innovation in Slot Provision.

Nagrody EGR B2B Awards przyznawane są najlepszym i najbardziej innowacyjnym firmom w branży iGaming na świecie. Nagrody przyznawane są w wielu różnych kategoriach, m.in. dla firm oferujących zakłady sportowe, dostawców gier i oprogramowania, dostawców rozwiązań mobilnych, itd.

Ceremonia wręczenia naród odbędzie się 15 lipca w Londynie. Podczas ceremonii po raz pierwszy przyznane zostaną nagrody w kategoriach Slot Supplier Rising Star oraz Employer of the Year, a firma Wazdan ma szansę na statuetkę w drugiej z nich.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Jesteśmy dumni, że panel sędziowski docenił nasze produkty i zostaliśmy nominowani do nagród EGR B2B Awards w trzech prestiżowych kategoriach. W tym roku zdobyliśmy już w sumie jedenaście nominacji do czterech różnych nagród, więc dodanie do tej imponującej liczby kolejnych trzech nominacji potwierdza nieustanny rozwój naszej firmy. Mija dopiero pierwszy kwartał 2022 r., więc jesteśmy ciekawi jakie sukcesy przyniosą nam kolejne miesiące” .

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami Hot Slot™: 777 Crown, Magic Eggs, Dwarfs Fortune™ I Sizzling Moon™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, Grecję, Zachodnią Wirginię (USA) i Michigan (USA). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim, portugalskim, włoskim, białoruskim i holenderskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.