FLAMINGO Las Vegas rozpoczyna obchody 75. rocznicy

W 1946 r. Benjamin „Bugsy” Siegel i jego partner biznesowy Meyer Lansky otworzyli słynny hotel Flamingo, chcąc przenieść hollywoodzki glam na pustynię. Stworzyli pierwszy hotel w stylu kurortu na Strip i na zawsze zmienili Las Vegas.

Udaj się do Flamingo w Las Vegas jako kurortu „Zawsze Fabulous” w samym sercu Strip, świętującego 75. rocznicę powstania. Teraz do końca roku goście mogą korzystać z okazji rocznicowych w ośrodku, od loterii w mediach społecznościowych po pakiety hotelowe, spa i weselne.

Flamingo uhonoruje również swoich oddanych członków zespołu 75 Dniami Uznania. Dodatkowo zaproszeni goście kasyna VIP wezmą udział w ekskluzywnej kolacji z okazji 75. rocznicy.

„Z 75-letnią bogatą historią, w tym niektórymi z największych nazwisk w rozrywce na słynnym Strip, Flamingo Las Vegas nadal ewoluuje i rozwija się, chociaż większość kurortów zbudowanych wokół jego epoki już dawno minęła. W sercu ciągłego sukcesu ośrodka znajdują się nasi oddani członkowie zespołu, z których wielu nazywa Flamingo swoim domem od ponad 30 lat. Z niecierpliwością czekamy na okazanie naszej wdzięczności i upamiętnienie tego kamienia milowego wraz z naszymi członkami zespołu, gośćmi, partnerami i społecznością”.

– powiedział Dan Walsh, Senior Wiceprezes i dyrektor generalny Flamingo Las Vegas.

Oferty specjalne na rocznicę

Loteria w mediach społecznościowych. Aby wziąć udział w loterii #75YearsofFab, udostępnij na Twitterze lub Instagramie kreatywne zdjęcie ulubionego wspomnienia z Flamingo Las Vegas i oznacz @FlamingoVegas hashtagami #75YearsofFab i #Sweepstakes od teraz do 13 grudnia. pobyt na dwie noce w apartamencie Flamingo, kredyt na posiłki i napoje o wartości 300 USD, kredyt na usługi spa o wartości 250 USD, dwa bilety na wybrany przez siebie pokaz w Flamingo Las Vegas i dwa bilety na przejażdżkę pobliskim kołem obserwacyjnym High Roller.

Hotel

 

Ośrodek oferuje ponad 3.500 pokoi i apartamentów, w tym niedawno odnowione pokoje i apartamenty Flamingo, a także wyjątkowe pokoje i apartamenty z łóżkami piętrowymi. Odświeżone pokoje charakteryzują się współczesnym, eleganckim wystrojem w stylu retro z żywymi odcieniami złota i jasnymi plamami flamingowego różu.

Oferta pokoju z widokiem na 75. rocznicę Flamingo (kod promocyjny: FL75V) – Ciesz się wspaniałymi widokami w odnowionym pokoju. Pobyt na dwie noce za 75 USD w pokoju z widokiem na ogród Flamingo, widokiem na miasto lub pokojem typu High Roller.

Oferta pokoju premium na 75. rocznicę Flamingo (kod promocyjny: FL75P) – Świętuj „75 lat świetności” w GO Mini Suite lub odnowionym pokoju premium Flamingo za 75 USD za noc.

Spa

W Spa w Flamingo Las Vegas goście mogą zrelaksować się w jednej z trzech wanien z hydromasażem o różnych temperaturach, eukaliptusowej łaźni parowej, saunie i pokoju relaksacyjnym. Tej zimy spa zostanie również odświeżone.

Sparkling Diamond Body Polish – Z okazji 75-lecia kurortu Spa we Flamingo Las Vegas stworzyło zabieg Sparkling Diamond Body Polish. Ten charakterystyczny zabieg rozpoczyna się od musującego peelingu do ciała z bitą cukrową, który nawilża i złuszcza skórę. Następnie wykonaj nawilżający masaż masłem do ciała, aby ukoić napięte mięśnie. Na koniec ciesz się prezentem do domu w postaci podpisowego peelingu do ciała Flamingo. (75 minut, 185 USD)

Docenienie członków zespołu

Podczas 75 Dni Uznania, wszyscy aktywni Członkowie Drużyny Flamingo wezmą udział w codziennej loterii z zabawnymi nagrodami. Wybitni członkowie zespołu również wezmą udział w losowaniu, aby wygrać pakiet nagród głównych w postaci wspaniałego pobytu we Flamingo.

Ośrodek jest szczególnie dumny z uhonorowania swoich wieloletnich członków zespołu, w tym: Elpidio (Pete) Landaz, serwer bankietowy, który od 50 lat pracuje w Flamingo; James Beets, pracownik kuchni, który od 48 lat nazywa Flamingo swoim domem. W ośrodku poznał swoją żonę i pracują razem od prawie czterech dekad; Alvin Lyons, krupier gier stołowych, który przez ostatnie 45 lat kontaktował się z wieloma sławnymi gośćmi.

Bugsy & Meyer’s Steakhouse

Nazwany na cześć kultowych założycieli Flamingo Las Vegas, Bugsy & Meyer’s Steakhouse obejmuje bogatą historię kurortu, prezentując ją w wzniosły, nowoczesny sposób – od menu, projektu i atmosfery. Goście są transportowani od momentu przybycia, kiedy wchodzą przez fasadę piekarni, mijają kuchnię i chłodnię do suszenia mięsa na sucho, dając złudzenie dyskretnego wejścia przez tylną część budynku, jak wiele lat temu. Restauracja oferuje sześć wyjątkowych doświadczeń – patio i salon, centralny bar, prywatną kolację w jednej z trzech prywatnych sal jadalnych idealnych dla grup, surowy bar, ozdobną jadalnię i ukrytą knajpę – The Count Room. Menu Bugsy & Meyer zawiera klasyki steków i retrospekcje z nowoczesnymi ulepszeniami, a także szeroki wybór koktajli rumowych, libacji z czasów prohibicji i pogardy.

Hotel Flamingo zaprasza do odwiedzenia jeszcze w tym roku wszystkich chętnych, do spędzenia czasu w Las Vegas. Ten hotel to sama historia tego miasta, wybudowanego na pustyni przez wizjonera Bugsy Siegel oraz jego partnerów z Mafii. Będąc w Las Vegas i nie odwiedzając Flamingo to brak szacunku do tego miasta i wszystkich historii z nim związanych.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.