Fortuna nawiązała współpracę z siecią Kaufland

Bukmacherzy
Marek 14/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2013

W piątek 10 maja otwarto pierwszy punkt przyjmowania zakładów Fortuny w marketach sieci Kaufland w Jastrzębiu Zdroju. Jest to już 457. terenowy oddział bukmachera w Polsce. Zgodnie z umową zawartą z siecią sklepów Kaufland, w nadchodzących miesiącach w sklepach sieci zostanie otwartych jeszcze 9 kolektur. Klienci Fortuny mogą zawierać zakłady nie tylko w oddziałach, ale także za pośrednictwem serwisu online.

 

Nowootwarty punkt Fortuny w Kauflandzie w Jastrzębiu Zdroju
W maju 2013 roku Fortuna zakłady bukmacherskie sfinalizowała umowę z siecią sklepów Kaufland, zgodnie z którą na terenie centrów handlowych zostanie otwartych łącznie 10 nowych placówek przyjmowania zakładów Fortuna. Pierwsza z nich – już otwarta – znajduje się w Jastrzębiu Zdroju. Po otwarciu wszystkich placówek w marketach, Fortuna będzie posiadać łącznie 466 punktów przyjmowania zakładów na terenie Polski.
„Zawarcie umowy z siecią sklepów Kaufland, a co za tym idzie – otwarcie kolejnych placówek Fortuny – świadczy o tym, że jako spółka jesteśmy atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Rozwój sieci przyjmowania zakładów na terenie Polski pozwala nam na poprawę komfortu obsługi tych klientów, którzy korzystają nie tylko z serwisu online, ale także z tradycyjnej metody obstawiania. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas dotychczasowi gracze, decydujący się na zawieranie legalnych zakładów sportowych, politycznych i społecznych. Od dziś każdy klient wybranych marketów Kaufland będzie mógł nie tylko zrobić zakupy w rodzinnej atmosferze, ale również obstawić wyniki w swojej ulubionej dyscyplinie. Pierwsze efekty tej synergii współpracy były widoczne tuż po otwarciu nowego punktu w Jastrzębiu. W weekend w nowej placówce przyjęto ponad 100 kuponów” – mówi Jan Štefanek, dyrektor generalny Fortuna online zakłady bukmacherskie.
W najbliższym czasie nowe punkty przyjmowania zakładów Fortuny powstaną także w Kauflandach w: Chorzowie, Sochaczewie, Ełku, Wałbrzychu, Lubinie, Dzierżoniowie, Płocku, Pile i w Lesznie. W ramach długoterminowych umów z właścicielami znanych marketów i dyskontów w Polsce, oprócz Kauflandu Fortuna współpracuje także z siecią Czerwona Torebka.

 

materiały prasowe Fortunagroup.eu

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL