Funkcjonariusze ujawnili w powiecie kłodzkim nielegalne automaty

KPP w Kłodzku

Wspólne działania policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego z Kłodzka doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta nielegalnych automatów do gier hazardowych. W sumie zabezpieczono w różnych miejscach cztery takie urządzenia.

Działania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku oraz z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatury w Wałbrzychu Pierwszego Referatu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Kłodzku zajmujących się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym na terenie powiatu kłodzkiego doprowadziły do ujawnienia nielegalnych automatów do gier.

Mundurowi skontrolowali na terenie powiatu kilka lokali. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w Kłodzku cztery automaty do gier. Na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja.

Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *