Futura i Futura Eclipse cieszą się stale rosnącą popularnością

Technologie
Iwo 26/04/2018

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2024

Futura i Futura Eclipse to jedyne automaty do gier zgodne z obowiązującymi w Polsce i pozostałych europejskich krajach przepisami regulującymi branżę hazardową. Obydwie maszyny stworzone przez specjalistów z Yumicra Games są alternatywą dla wszystkich hazardowych urządzeń i logiczno-matematycznych automatów. Futura i Futura Eclipse nie zawierają elementu losowości, w tym generatora liczb pseudolosowych.

Skuteczna alternatywa

Produkty od Yumicra Games stały się skuteczną odpowiedzią na zmiany w regulacjach prawnych wielu krajów, w tym Polski, gdzie nowelizacja ustawy o grach hazardowych
z kwietnia 2017 roku błyskawicznie wyeliminowała cały wolny rynek automatów do gier. Futura i Futura Eclipse w efektywny sposób zastępują hazardowe rozwiązania oraz wszystkie nieintuicyjne dla użytkowników i zawierające ograniczoną losowość maszyny, które odgrywały epizodyczne role na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

Oferowane przez czeską spółkę niehazardowe automaty do gier w przeciągu niecałego roku stały się niezwykle popularne zarówno wśród graczy, jak i operatorów; zawdzięczają to m.in. wysokiej jakości wykonaniu obudów i perfekcyjnemu oprogramowaniu; dopracowanej i oryginalnej technologii przyjaznej wszystkim użytkownikom; zaawansowanemu supportowi, składającemu się z kilku wyspecjalizowanych grup odpowiedzialnych za wspieranie punktów należących do klientów firmy.

Niepowtarzalna pomysł na… legalne maszyny

Yumicra Games jako jedyna firma na świecie produkująca niehazardowe automaty do gier zaprojektowała specjalne oprogramowanie nie zawierające elementu losowości, czyli m.in. generatora liczb pseudolosowych. Rozgrywka w Futura i Futura Eclipse oparta jest na z góry znanych graczowi stałych kombinacjach wynikających ze skończonego ciągu deterministycznego; użytkownik każdorazowo odtwarza już zakończoną rozgrywkę,a wykorzystując dostępny w panelu „INFO” wzór jest w stanie obliczyć dowolny etap konkursu (każdy ruch, w tym pierwszy, a także moment kumulacji progresywnego Jackpota).

Gracz korzystający z automatów Futura lub Futura Eclipse ma pełną kontrolę nad przebiegiem rozgrywki; notowania poszczególnych plansz, dla każdej dostępnej na maszynach gry, są przedstawione zarówno w przejrzystej tabeli, jak również w formie wygodnych zrzutów ekranu, przez co uczestnik konkursu nie tylko może sprawdzić wartość i wygląd kolejnych kombinacji, lecz także ocenić opłacalność kontynuowania gry.

Tempo wzrasta – Futury wypełniają lokale.

Futura i Futura Eclipse cieszą się stale rosnącą popularnością wśród polskich, niemieckich
i czeskich operatorów. Liczba zamawianych egzemplarzy dynamicznie wzrasta, a Yumicra Games intensywnie pracuje nad wdrożeniem swoich niehazardowych maszyn na pozostałe europejskie rynki, obecnie przygotowując kolejne, dostosowane do ich potrzeb wersje językowe. W tej chwili software zastosowany w obydwu urządzeniach posiada rozszerzenia z językami: polskim, niemieckim, czeskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim i węgierskim.

Chociaż dotychczasowe statystyki dotyczące automatów Futura i Futura Eclipse przewyższają przewidywania czeskiego producenta względem początkowego okresu sprzedaży, to reprezentanci Yumicra Games zgodnie podkreślają niezmienną gotowość do nawiązywania nowych relacji biznesowych z kolejnymi przedstawicielami branży rozrywkowej. Za sprawą odpowiedniego oprogramowania i przejrzystych, a przede wszystkim prostych dla użytkownika zasad regulujących rozgrywkę, obydwie maszyny do gier oferowane przez Yumicra Games odpowiadają przepisom obowiązującym nawet na terenach najbardziej restrykcyjnych krajów świata.

MATERIAŁ STWORZONY WE WSPÓŁPRACY Z YUMICRA GAMES

 

Komentarz redakcji 30.04.2024

Artykuł został oryginalnie opublikowany 26 kwietnia 2018 roku przez poprzedni zespół redakcyjny. Z biegiem czasu okazało się, że produkt opisany w artykule nie uchronił się przed akcjami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzonymi na salony gier. Sprawy trafiły do sądu.

152 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stachu

13:03
04/06/2018

Niech ktoś wrzuci skan mandatu karnego na 100.000

Pluti

11:26
04/06/2018

Dziękuję za info. Bo tak czytam niektóre komentarze i wchodzą ze skrajności w skrajność.

lee

18:41
03/06/2018

bylem jednym z pierwszych ktorzy wzieli future.na moje strony okazal sie porazka ,do tego dochodzi pewna kosmetyka ,nie bylo zapiete do konca ze strony kr...a.produkt zwrocilem i nie bylo problemu z zwrotem kasy .jezeli chodzi o eclips chapeau bas chlopaki z k wiedza o co mi chodzi a wiec gdy beda mieli bardzo chetnie.ci co rebia d*** na eplayu innym i im to sa zwykle dewoty .maja produkt ,ktos chce to bierze nie to nie bierze ,ale po co odrazu M d*** rebac .pieniadze wam honor odebraly?tyczy sie dewot .pozdr.wszystkich twardzieli ktorzy jada dalej....

xyz

15:20
03/06/2018

chyba ty się sypiesz

Pluti

11:31
03/06/2018

Futura się sypie?

pankracy

09:44
14/05/2018

jak to nie ty jak piszesz o sobie ja czyli to jednak ty? co tam macie nowego z czech?

Włodek

02:43
14/05/2018

Najlepszym przykładem jest kręt oszust który naraża ludzi na kary administracyjne zbój energetyk z Banskiej

Quiz

08:46
12/05/2018

pankracynie to nie ja.Ja nie mam czasu na te pierdoły pozdrawiam wszystkich zawistnych prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą a nie jak zaczynają ...przypominam SKILLA I CSANI co szedł jak burza ...i co zobaczymy jak skończy g.h i fu. a my będziemy robić dalej swoje czy komuś pasuje czy nie i nie muszę podszywać się pod innych

pankracy

20:52
11/05/2018

do waldek to ty tosiek?

Waldek

17:44
11/05/2018

Nie widziałem reklam złotoustego. Nikt nie twierdzi że działaj bezpiecznie, wdepniesz w bagno i zostaniesz w nim. Nie takich kozaków kary łączne przygniotły i wybyli do usa. O moje iq sie nie martw byłem przed tobą i będe po tobie.

Kondzio jakem wstał

16:36
11/05/2018

Jest też 100 000 od automatu kary administracyjnej, wobec której sprzeciw nie zatrzymuje procedury egzekucji wprost z majątku, które zapłaci właściciel lokalu ewentualnie operator jak będzie go można namierzyć, Są też konsekwencje karne na kanwie sricte prawa karnego oraz karnoskarbowe. Można też na ten temat wiersz napisać i użyć wyszukanych momentami nawet ciepłych słów lub sparafrazować krótkim "a co mnie to?" Napisz też wiersz kogo obroniliście przed wymiarem sprawiedliwości z Waszym Jednynym, Niepowtarzelanym, Absolutnie pewnym automatem. Oczywiście pytanie retoryczne: nikogo. Tyle w temacie.I nikogo nie obronicie bo do tego są potrzebne środki i organizacja. A nie posiadacie, ani tego, ani tego.

Ben

13:48
11/05/2018

patrzę na ta stronę i widzę reklamy: novomatic fortuna igt lvbet promatic betsson itd znaczy sie ze wszyscy oni są ch**wi bo sie "muszą reklamować" gratuluję inteligencji, serio, pojechałes :) tylko tosiek nie musi się reklamować, buuuahahahah

Waldek

22:39
10/05/2018

Nie ,czemu ludzie mają milczeć ? Skoro reklamuje produkt to go rekomendują osoby zainteresowane i pracownicy. Jeśli ktoś myśli że w sieci jest anonimowy to się myli. I jako niedoszły odbiorca tego tworu po zapoznaniu się z odertą mam prawo wyrazić swoją opinię. Tosiek czy Sławek nie walą reklam działają, znają zasady są po 20 lat. A ten jest nowy i twierdzi że "pier**** branze" i okazuje się że ma zamałego patyczka.

Błagam

13:25
10/05/2018

a dajcie już wszyscy spokój. jak ktoś chce to niech gra na czym popadnie, rozstawia co uważa za słuszne itd. nie chcecie futury to jej nie bierzcie. nie chcecie hotów to nie bierzcie. nie chcecie istarsów to ich nie bierzcie. tylko błagam! dajcie sobie już siana z tymi komentami bo mnie i pewnie wielu osobom już się to znudziło. rzeczywiście futura wygląda najlepiej z całej wesołej ferajny ale i tak nie ma papieru. czy jest ryzyko? z tego co wiem to marne, ale zawsze jest. reszta sprzętów jest jeszcze bardziej niepewna. sami decydujcie, a jak chcecie komentować to sensownie i na temat a nie jakieś teksty o konfliktach, telefonach, samochodach. własne sprawy załatwia się kulturalnie między sobą a nie na forum... boże..

IKS-Podlasie-Podlesie

13:07
10/05/2018

Pseudo-merytoryczne wypowiedzi ograniczonych intelektualnie kiepów są rozczulające. Najbardziej trafne bywają nieuzasadnione uszczypliwości budowane na kanwie sennych zniekształceń. Rozumiem - od troglodytów ciężko wymagać elokwencji. Faktów też nie uszanują... Jednak nadal mam nadzieję, że uda im się pokonać przeciwności losu i przede wszystkim natury (z ułomnościami można walczyć!), aby raz na zawszę przyswoić, po prostu zrozumieć, że pisanie komentarzy ich nie uratuje. To koniec. Nie ma csani, nie ma hf, nie ma innych marnych urządzeń. Jest jedno (no właściwie już dwa), które nie jest dla każdego. Obrazotwórczo: nie dla psa kiełbasa. Osobiście się cieszę, bo naprawdę walka z jednokomórkowym organizmem jest zupełnie pozbawiona sensu. A tak zostaje więcej dla ludzi, którzy są zainteresowani biznesem. Zostaje więcej dla realnie zainteresowanych branżą i tych wszystkich zdecydowanych na odbudowę rynku. Zapewne kto chciał, to do tej pory skontaktował się z producentem, ale i tak to napiszę... Jestem zadowolony ze współpracy z nimi. I co? Niemożliwe, co nie?

Chłop z WSi

21:47
09/05/2018

Witaj marcin, nie odbierasz :( martwie sie, już cie poskładali ? wisisz zaległy procent a chłopakom podnosisz ×2 ? Nie stać na kolejne ogłoszenie drobne ? W warszawie idzie jak w krakowie co ? Skromnie ;)

leszcz

18:37
09/05/2018

A Ty, leszczu czytałeś? Bo ja tak, decyzja padła z powodu błędu w procedurze. Celnik nie poczekał, wydał decyzję przed upływem wymaganego terminu i tyle w sprawie

Będzie dobrze

09:48
09/05/2018

Co to za produkt jeśli mozna

Marek

07:40
09/05/2018

Nie nuwka produkt z Łodzi mam

kiwi

21:41
08/05/2018

ja tez byłem, widziałem , rozmawiałem, zdania nie zmienię firma totalnie nastawiona na sprzedaż, nie myśląca o konsekwencjach dla kupujących, właścicieli lokalów i itp. zadałem konkretne pytania i jaka jest Twoja odpowiedź? że jestem nieutalentowanym krytykiem, marzącym o konkurowaniu ? tylko na tyle Cię stać?

Kondziorek

18:20
08/05/2018

najlepiej zadzwonic do celnego i sie zapytac, czy zabierają futury:)

mietek

17:54
08/05/2018

tak tak grają przy otwartych drzwiach i ... śluzach na wejściach, żeby zablokować KAS i zdążyć wyłączyć monitory powiedz kolego po co montują takie zabawki skoro są tacy legalni?

zadowolowonowony operator

10:47
08/05/2018

Nagrał piosenkę. Aaa... zapomniałem, że sam siebie pytasz. Lokal za lokalem futurami stoi. Pozdrawiam

toni

08:34
08/05/2018

właściciel lokalu koło Sandomierza zaliczył setkę za csani zabrane w sierpniu 2017 pomimo zachowanych wszelkich procedur , złożone odwołanie nie pomogło , czeka na komornika , wiem bo to kolega do tego grałem w tym momencie kiedy weszli , 1000 mandatu za grę , teraz żałuje że przyjąłem oczywiście byłem na przesłuchaniu w Kielcach na Ściegiennego

Zbigniew

08:07
08/05/2018

Dzwoniłeś? Pytałeś? Co ustaliłeś? Nagrałeś może rozmowę?

IKS-Podlasie-Podlesie

06:14
08/05/2018

otrzymałem konkretne i dlatego byłem i jestem na tak. pisanie bzdur? zgadzam się, to uwłaczające, więc proponuję przestań. doładuj prepaida i bonne chance. a o politykę ich firmy się nie martw. napisałbym: porozmawiaj, a dowiesz się dlaczego. tylko, że ty nie jesteś operatorem, a jedynie nieutalentowanym krytykantem, który marzy o konkurowaniu. normalnie zęza...

Orgazm z Rotterdamu

23:31
07/05/2018

Jeszcze prawdziwszy Kondzio Podaję lokalizację kilku lokali bitcoinowych, oreklamowanych i otwartych z ulicy. B*** ul. *******, M****** ul. *******, Ł**** ul., **** B***** ul. *****. Nie mówiąc już o centrali firmy z której codziennie wyjeżdża sprzęt, która jest przy jednej z głównch ulic w B****** i jest oreklamowana tak że widać ją z kilometra. Ja nie piszę tutaj, żeby kogoś reklamować Ja piszę żeby przestrzec wszystkich przed cwanaiczkami z ich świetnymi "produktami", bo prawda jest taka, że najbardziej po d**** dostanie właściciel lokalu bo wiekszość z Was nie jest w stanie nawet zapewnić mu ochrony prawnej, a wystarczy jedno źle powiedziane słowo w zeznaniu i przykleją mu 100k. Dobrze wiesz o czym mówię i nie wciskaj wiarze kitów narażając ich na problemy, bo dobrze wiemy, że dasz nogę przy pierwszej wizycie Straży Miejskiej.

kiwi

22:18
07/05/2018

a jakie Ty masz konkretne argumenty ? jaką firma ma politykę na ewentualną obronę ludzi , którzy kupili to rozwiązanie? jaka kancelaria Was broni? czy wasza obrona opierać się będzie na badaniach osób prywatnych z 2 uczelni? bo to jest najważniejsze , a nie pisanie bzdur i nachalne reklamowanie się a sprawdzić podawane przez was informacje ,że niby nie zabierają jest bardzo prosto wystarczy zadzwonić do odpowiednich instytucji i normalnie o to zapytać

antałek polskiej poezji

21:25
07/05/2018

słup za słupem z słupem w dłoni macha słupem wam przy dłoni słup słupowi w słup słup pcha słupa szuka słup mu drga nie-słup słupem - oczy w słup słupom słupy prosto w dziób nie-słup słupa ciągle pyta słup ze słupem słupa wita?! słup-krzak-słup to już jest wierza; gdzie ze słupem on tam zmierza?; słup sam nie wie bo to słup; wierzga-prycha bluzga w bród! a na koniec taka puenta nie-słupica już nieprędka nie-słup słupem bardziej słup z łupkiem w ręku bez pieniędzy biedny, mały, niedołężny.

IKS-Podlasie-Podlesie

20:48
07/05/2018

brak argumentu to najlepszy argument dla wytrawnych hejterów.. lecz absens carens, co nie chłopaki? ostatnio byłem świadkiem sprzątania. kilka niszowych produktów, powstałych po kwietniu, ustępowało miejsca tym z artykułu, więc nie dziwię się narastającej panice. jednak kilka komentarzy was nie uratuje.

Johny Bravo

19:25
07/05/2018

No dokładnie! Ponoć (...) wysłał do nich wiceprezesa żeby chłop zobaczył jak porządna firma hazardowa wygląda. I ten prezes zwolnił sie z novomatika i teraz u Marcinka pracuje! TAAAKIE CUDA !!! A poza tym Wszystkie Europejskie firmy teraz tak robią że bzdury na internecie wypisują, gębę se własną matką wytrą byle by okantować jeszcze dwóch! Żal, litość i trwoga. Upadła w Polsce ta branża poniżej bruku wprost do kanałów.

wawa

13:38
07/05/2018

gdzie masz te apollusy

dk

11:48
07/05/2018

a choćby mieli papiery i tak to wszystko jedno wielkie szambo kary sypią jak leci za rok zostaniecie z ręką w nocniku a przed najemcami będą spieprzać gdzie pieprz rośnie wciskają najemcą kit a oni łykają jak kamela ocet nie jeden straci dorobek życia

GIZMO

11:42
07/05/2018

Prezes ma umorzone postępowanie karno skarbowe ale nie wiadomo jak tam kara administracyjna a ty pewnie dostałeś kare administracyjną i umorzone to nie znaczy że nie mogą wznowić ja miałem umożone postępowanie a włożyli mi kare w stawkach dziennych

Nowy targ

11:20
07/05/2018

U mnie w mieście stoi futura na ***** ulicy i poukładani dobrze są bo nikt tegonnie rusza

Będzie dobrze

10:04
07/05/2018

Możesz podać nazwę tej aplikacji albo skąd ja ogarnąć?

gondek

09:26
07/05/2018

dostalem kare za hf z 2015, prezes ma umorzone, o co chodzi mial ktos taka sytuacje, nie kuimam wogole, napiszcie cos, bo ja nie wiem czy snie. kary za wynajem , a ktos kto bierze ,pierze i zarabia umorzone ?

Jeszcze prawdziwszy kondzio

13:06
06/05/2018

Lipę to ty próbujesz ludziom wciskać - panie Słupecki operatorze csani. Myślisz, że nagle ministerstwo padnie na kolana przed panem A. wyda mu papiery i wykreśli z listy zakazanych stron? Raczej na to nie licz. A prawda jest taka, że csani jest umoczone tak samo jak reszta sypaków, próbują teraz co prawda kamuflować się w pseudo kafejkach internetowych ale do tego też już się KAS dobiera. Więc sam dobrze wiesz jak to się prędzej czy później skończy. Jeszcze rok się poboksujecie w sądach a potem A.G. pewnie ucieknie na Vanuatu i będzie tam dostatnio żył przez długie lata a Ty co zrobisz...komornik zabierze dom, samochody i co dalej? No chyba, że będziesz miał etat uzupełniacza kasy w bankomatach bitcoinowych to wtedy będziesz gość....

Słupecki

12:44
06/05/2018

Mietek tam gdzie Ty idziesz to ta ekipa już stamtąd wraca. W taj chwili na terenie kujawsko pomorskiego testowany jest zupełnie inny produkt oparty na bitcoin. Grają jak zawsze przy otwartych drzwiach i reklamach na lokalach. I to jest przełom, więc przestań wstawiać kity ludziom i wystawiać ich na ogromne ryzyko finansowe i karne. Nie masz i nie będziesz miał za sobą, żadnej organizacji, która obroni Ciebie i ludzi, którym wciśniesz swój "produkt".

Kondziu

12:38
06/05/2018

Żadna ze spraw sprzętów zabranych po 1 kwietnia 2017 nie dobiegła końca. Nie wiadomo czy będzie pozytywnie czy negatywnie. Nie piszę o tym. Piszę o tym, że to są jedyni faceci, którzy mają jaja i co ważniejsze organizację do obrony swoich racji. Cała reszta w tym kraju to mniejsze lub większe cwaniaczki, które w razie wpadki zostawiają operatorów i co gorsza właścicieli lokali na lodzie. I co gorsza wciskają im kity. Poza tym już powstała aplikacja, która po zrobieniu zdjęcia ekranu pokaże kolejne plansze i wygrane. Więc co za sens wstawiać sprzęt, który rozkmini menel ze smartfonem.

mitek

00:02
06/05/2018

Jeździ ferrari i ludziom kity wciska, że forex działa. Ale jeśli strona csani jest zablokowana to z czym się łączą jego automaty? Chyba z jego domowym komputerkiem na którym narysował sobie wykresiki. Pójdzie na dno razem z innymi.

donek

23:57
05/05/2018

pokarzcie wygraną sprawę csani po zabraniach po 1 kwietnia ubiegłego roku

donek

23:55
05/05/2018

ale to stare zabranie - przed kwietniem 2017

K

22:58
05/05/2018

Apollusy mówisz o ich stronie?

Prawdziwy Kondziu

21:59
05/05/2018

Czytajcie leszcze III SA/Łd 113/17 - Wyrok WSA w Łodzi z 2017-04-26

Słupecki

21:49
05/05/2018

Wpiszcie sobie w google Csani 2013. Przeżyli największą akcję policyjną po 1989 roku. Zatrzymano 25 osób - wszystkich zwolniono. Zdegradowano 3 prokuratorów za nieudolność. Nikomu niczego nie udowodniono. Ani właścicielom, ani operatorom, a Adaś nadal jeździ Ferrari. To są jaja. Więkoszść tutaj wciska swoją lipę frajerom, którzy latami nie wygrzebią się z sądów. Odpuście sobie, bo to nie są czasy dla cieniaków.

123

20:59
04/05/2018

"Dajcie mi 100 sztuk, a udowodnię, że ma generator..". Hehehe dobre. A klienci będą "testować". Ale już lepiej w tę stronę kombinować niż na siłę próbować promować co innego lub podkopywać coś co już teraz pozamiatało na rynku.

Marek

16:14
04/05/2018

Pier... te ich Futury i Quizy mam nowe apollusy i to k.... jazda a ryzyko jeszcze mniejsze a już miałem wszystko kto chce zobaczyć zapraszam przejścia graniczne z Niemcami od Kołbaskowa w d

Waldek

00:02
04/05/2018

Jednak jesteś tuman...

dd

13:20
03/05/2018

wszystkie wasze wynalazki to jedna wielka ściema i lipa sypią kary jak leci najemców na kary narażacie a sami obstawiacie się słupkami żeby wam nic nie groziło prawda boli ale tak jest

Emil

13:06
03/05/2018

nie playzard to jakies ruski i zupełnie bez sensu nikt u nas by na tym nie zagrał no i papierów zero mieli

Waldek

11:12
03/05/2018

nie Bracie Rodaku to była Brać Soucewska.

dociekliwy

10:35
03/05/2018

A pamiętacie super rozwiązanie playzard? To była yumicra?

das

00:21
03/05/2018

jacek daj już se spokój z tą reklamą juz zarobiłes na tym co miałes zarobić a pawła z .......... znacie? to on za tym wszytskim stoi wiem co mówie

znawca

00:16
03/05/2018

ja też udowodnie , że ma generator. dajcie mi 100 sztuk na pół roku bedę je badał i wykaże , że program ma generator albo na rok bedzie lepiej maila do was napisze i przysyłajcie to ja znawca wszechswiata

pod karpatami

00:10
03/05/2018

taaak tylko twojego istarsa nie zabieraja hehe mam celnych u siebie kilka razy w miesiącu z twojego donosu k..wo je...na i nic nie wskurasz tymi donosami i tak nie bioro wstawiaj se te twoje srarsy i daj ludzim spokuj a nie fałszuj tutaj

PoPISowka

23:38
02/05/2018

ma w sobie generator, który bardzo ładnie widać podczas grania ale co tam, ważne że mydlenie oczy na stronie działa w najlepsze. Chcecie pokazać że macie brak losowości w programie ? Proszę o wysyłkę 100.000 ruchów do przodu i do tyłu na mojego maila + demo programu z 20.000 plansz do przodu i do tyłu + wyliczona rentowność matematyki. Wystraczy tylko dla jednej stawki żebyście nie mowili że za cieżki plik chcecie mi dać. Maila będzie w ogłoszeniach jako 'badanie algorytmu'

Przemysl

21:12
02/05/2018

Ty z Podkarpacia jeśli chodzi o future to ona tylko stoi w ************** i w okolicach. Nie ma tego dużo a celna zaczęła to zbierać od tygodnia

Patryk

18:27
02/05/2018

coś masz słabe info jak nie daja jak dają daja tylko pewnym ludziom i ja się nie dziwię temu wcale mało to było wcześniej łachów co nabrali sprzętów i ch**j z nim później? na zasadzie - nie moje to mnie nie obchodzi czy gra czy stoi czy ktoś zaj**ał... ja mam od nich i gram i jest ok

SR

20:09
01/05/2018

Jak super to Daj mi 12 szt mam dwie budy

NSacz

20:07
01/05/2018

Ty Pi tzn pipa jak legl to czemu NIeDAJA SWEGO SPRZETU hihihihi

Bejbi

14:59
01/05/2018

Jak nie ma generatora to bardzo dobrze, tzn, że nie ma losowości.

zibi

13:45
01/05/2018

mam pytanie merytoryczne: w artykule pisze, że ten ich produkt nie ma generatora pseudolosowego. wie ktoś coś więcej o tym? widziałem tutaj na forum duzo wpisó , że jak coś tego nie ma to jest dobre jak to jest z tym generatorem?

Dżidżi

12:28
01/05/2018

Strasznie tu ciepło u Was, przewietrzcie się.

Piotr

12:17
01/05/2018

Takie se to.

olek

11:29
01/05/2018

też mi sie tak widzi myśli, że takim działaniem ludzi przekona heh

re

11:27
01/05/2018

teraz krolem jest memory kosa gry i wporzadku caly sztab

WILK

11:25
01/05/2018

marcin szaleje z futura .wojtek niech lepiej zacznie dwosystemowo skladac eklipsy bo z tego co widac siedzi na kompie i sie podszywa pod spamy.na adwokatow nie zarobia .ale wy jestescie naiwni ha ha

pi

11:25
01/05/2018

jestem z podkarpackiego mam kilka punktów z futurą celni sa u mnie 2-3 razy w miesiącu nadaje na mnie sąsiedni punkt z konkurencjom wchodzą patrzą i wychodzą wiec nie pi....lcie wy co nie wiecie nic tyle w temacie

Kiwi

10:35
01/05/2018

To ja jestem Ten najprawdziwszy Kiwi co się podszywa pod tych poprzednich kiwi.

Zbigniew

10:29
01/05/2018

Jaki Jopek. Csani zostało wpisane przez MF na stronie domen zakazanych, a gość pisze o papierach z ministerstwa!

Waldek

09:51
01/05/2018

3 procent i marcin ? To fantazja Cie poniosła co boli że wziołeś na 25 i paierów do dziś nie masz ? Hahaha

kazek

09:15
01/05/2018

czy tylko ja mam wrażenie, że jest tutaj jeden hejter co pod dwoma nickami pisze same negatywy? człowieku daj se spokój ludzie i tak zrobią co będa chcieli nie musisz oczerniac innych zeby sprzedac swoje rynek jest duzy i każdy sam zdecyduje czy i na czym grac wiem ze lubisz rozwiązanie od Adama i spoko ale daj OBIEKTYWNIE poczytać tez o wszystkich innych nie musisz walić tutaj z róznych nicków aby zrobić więcej wpisów nie o to tutaj chodzi

Słupecki

08:58
01/05/2018

Bo Ci z csani mają jaja. Skoro przeżyli 2013 przeżyją i teraz. A w przypadku pozostałych wystarczy, że 100 m od firmy przejedzie radiowóz i zamykają działalność. Natomiast wystawić operatorów i właścicieli lokali na wieloletnie sprawy w sądzie to ich specjalność.

Ben

08:25
01/05/2018

kiepsko negocjowałeś ja jak bylem rok temu to dostalem 100 złotych za komputer i 3 procent

malczi

07:42
01/05/2018

Zapomniałem dodać - pozdrawiam Korka - wiem, że czytasz. Całuj mnie w cztery litery, bo już wiem na pewno, że moje będą pierwsze stać w Czechach. :)

malczi

07:35
01/05/2018

Ten wymarły ptak ma jeden problem - bieda aż piszczy, co nie? Ciężko się pogodzić z faktem, że na futury idzie wpaść już niemal wszędzie? Że są i zarabiają, kiedy ty siedzisz i wylewasz litry żółci? Kij z tym. Pewnie przyjdzie taki czas, że i sam przyczłapiesz z nadzieją w oczach.

zenek

21:54
30/04/2018

coś tu duzo marzycieli sie przy okazji długiego weekendu zleciało ciasno w majtach niektórzy maja ale to tylko dorze o produkcjie świadczy nikt by sie przeciez nie brandzlował jak by nie zaszło za skóre pewnie to , że jako jedyni przy otwartych drzwiach grają bo moga a wy sie duśicie i patrzcie jak inni rosną

WILK

21:49
30/04/2018

nic sie nie zancie wy tu wszystkie ja mam csani i nic innego nie chce zaraz bedą mieli papier z ministerstwa to wszysy zobacża

Mazur

21:47
30/04/2018

a ja mam i jestem zadowolony miałem v....ny wcześneij ale jak mi zmienił warunki żem odeszdł jest dobrze

kiwi

21:20
30/04/2018

Waldek dzięki i to jest cała prawda o tym rozwiązaniu bo ja mam takie same informacje Kiwi ten prawdziwy a nie ten co się firma podszywa

kiwi

21:01
30/04/2018

Panowie z futury stosują socjotechnikę efektu owczego pędu wypisując tu te bzdury pod wieloma nickami inni mają, grają,zarabiają, świecą, otwierają salony a ja kiwi mogę nie zdążyć załapać się na to cudowne rozwiązania więc powinienem szybko zamówić i głównie o tu chodzi, nie działa to zaczynają pisać używając nicków innych osób np mojego żeby wprowadzić ludzi w bład że niby zmieniłem zdanie totalna paranoja

Kondziorek

20:05
30/04/2018

redakcja pewnie widzi IP i się śmieje :)

kiwi

19:53
30/04/2018

nie podszywaj się pode mnie bo to naprawdę jest słabe ja wyraziłem swoje zdanie na temat tego waszego spamowania i robienia ludziom wody z mózgu nicków ci zabrakło ?

Waldek

19:24
30/04/2018

Byłem widziałem i posłuchaj : rok temu gdy ty miałeś o tym wiedzę zerową. Procent do firmy 12 plus zakup kitow za 700 zl. Nie przekonal mnie słup z instalacji gazowych ani wynajęte biuro ani firma programistyczna dla której narobił problemow ani profesor ani kancelariani agencja nieruchomości. Słupow więcej niż mam w płocie na wsi. I każdy z branży zlał go ciepłym plynem z organizmu. Bajki że ślepy chciał odkupić nie przeszły,szaraczkow ponabijał na 50-200 koła i bajka a i go nabiją za plagiat

Waldek

17:59
30/04/2018

Marcin wracaj do instalacji gazowych ;)

Darek

17:50
30/04/2018

bardzo fajna kolorytyka i stylistyka tych urządzeń mi się podoba powinna sie przyjąć

kiwi

17:35
30/04/2018

duży ruch w tym wątku jak na to, ze te futury ponoć nie istnieją nikt ich nie widział nigdzie nie stoją a wielu tutaj d*** bolą z zalu, że nie maja dobre, takie paradoksalne

Viper

17:15
30/04/2018

Witam ma ktoś namiar na te zabawki?

xxx

16:01
30/04/2018

ZOBACZCIE DATY I GODZINY POZYTYWNYCH OPINII, JEDNA PO DRUGIEJ NAPISANA PRZEZ KRZAKA

tom

14:40
30/04/2018

eclipsy nieźle dają w 7 minut z 50 złotych wyszedłem na 720:)

Radek

14:38
30/04/2018

ja pograłem w weekend w trójmieście. sa futury i eclipse razem. ładnie się prezentują. drzwi otwarte i ludz sporo

lolek

14:29
30/04/2018

co to są te eclipse? to jest to samo? ma to ktoś już? napiszcie tu

Paweł

14:27
30/04/2018

produkt i organizacja są meegaaaa jeszcze takiej firmy w polsce nie było miedzynarodowe standardy trzymam kciuki

WILK

19:10
29/04/2018

OJ OWIECZKI .same do saka wchodzicie .jeszcze moze miesiac i wszystko wyjdzie na jaw brawo pseldo dla m.z k .i w z r.nie chce mi sie nawet z duzej litery pisac .chwala dla tych co sie zastanawiaja nad futura poklon Im.gosciu o jakich fajnych chlopakach z k .PISZESZ?????kto oni sa??? ,czy ty wiesz wogule skad ci z k. maja future?uuuuuuuuu.te powyzsze slowa wydrukujcie i nad luzko do m z k.sprawa o pomysl juz w toku?ha ha

Zbigniew

19:06
29/04/2018

Ja mam taki lokal. Lecz teraz nie zarabia, bo nie mam sprzętu, na futrą się zastanawiam.

aj

11:57
29/04/2018

Dokładnie rado. Tylko oni mają swoje powody. Zachowują się tak jakby odkrywali najgłębiej skrywane tajemnice i strasznie się napinają, bo wiedzą co im umyka. Byłem w tamtym tygodniu oglądać eclipsa, więc już teraz możecie się spodziewać kilkunastu nowych sztuk 'na mieście'.

Kacper

11:46
29/04/2018

One są serio w porządku. Widziałem kilka lokali w małopolsce i w centrum. Domyślam się że Futury nie każdemu pasują bo zgarniają im rynek sprzed nosa. Trudno się dziwić niezadowoleniu bo wiemy jaka to stawka.

Orkan

11:39
29/04/2018

Ktoś tu pląta się w zeznaniach. Raz twierdzi, że skoro futury są takie legalnie, to nikt nie powinien się z nimi kryć, a później kutasiarz pisze, że to nienaturalne, aby ktoś z branży chwalił się, że je ma. Co jest k***a? Aż tak ci się nudzi, że piszesz tylko po to żeby pisać? Rozmawiałem z paroma chłopakami, którzy mają porozstawiany futury i wszyscy zgodnie twierdzą, że to powszechne wśród krótkich lontów.. Narzekanie jak u starej p*. Nie słyszałem od nikogo, kto ma eclipsa lub future, złego słowa o współpracy z chłopakami.

swiadomy kiwi mango

11:24
29/04/2018

koles sam sobie podbija komentarze pisząc żeby je obczaić bo "ten drugi to ma rację"... dramat. bola was dupska, to juz wszyscy wiedza, ale wypowiadanie się o branży - kto tu nie ma o niej pojęcia? kto albo co...

wawa

11:11
29/04/2018

to powiedz gdzie jest taki lokal futury bez kamer rygli i gdzie swieci led kasyno futura itp. jak takie legalne rozwiązanie bo jakos nikt tego nie może zobaczyc

rado

09:15
29/04/2018

hejterzy hejtują a normalni robia kasę taka prawda

Pawel

09:14
29/04/2018

znam wszystkie sprzęty po kwietniu, widziałem wszystkie, próbowałem większości futurom przyglądam sie od dłuższego czasu potwierdzam patent maja unikatowy, podeszli do porjketu w z głową z jakiegoś powodu tam gdzie są grają przy włączonym świetle i otwartych drzwiach widziałem soosbiście kwoty ze zwrotów zapowiada się, że długo będzie fajnie a to, że nie chcą współpracować ze wszystkimi to tylko dobrze o nich mówi

Emil

09:08
29/04/2018

kiwi to debilu o czym maja pisać ludzie pod artukułem o futurach? o twoim ulubionym csani które promujesz wszędzie i zwsze twoj czas juz zapewne minłą i jak widać miotasz sie zajmij sie jakąs robotą nie iwiem idź do piotra i pawła wykładać towar lub coś tam innego przecież nei ma na czym grać heeh

Obiektywny

08:48
29/04/2018

W takim razie dobrze się zastanów, albo szukaj punktu który 'zagra' Ci MINIMUM 25kPLN żebyś nie musiał dokładać od siebie firmie od futur :D Widać, że firma inwestuje w marketing i sama sobie pisze pozytywne opinie i komentarze, ale tym na pewno nie przekonacie ludzi którzy są w temacie i wiedzą na czym polega prowadzenie tego biznesu oraz jakie wiążą się z tym koszty. Przy takich warunkach zastanawiałbym się poważnie czy chcę harować tylko po to by zarobiła na tym firma, pracownicy obsługi i właściciel lokalu a mi zostałoby parę groszy (nawet mniej niż szeregowemu pracownikowi obsługi). No, chyba że ktoś ma lokal który zarobi z 50kPLN/miesiąc na tym sprzęcie, wtedy może i ta współpraca byłaby jako tako opłacalna. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Waldek

23:30
28/04/2018

Faktycznie tak legalne że sami kasowcy zaczeli rozstawiać, wszystkie punkty premium już mają sprzęt sam biały jeep je rozwozi ps. Jak tam M ? Zmienileś pasek bo chlopaki sie śmieją że od roku w jednym na zebrania chadzasz ?;)

kiwi

22:36
28/04/2018

czytam te wszystkie komentarze i oczy przecieram ze zdumienia. jaki normalny człowiek który posiada dane rozwiązanie tak chętnie dzieli się tymi informacjami na forum publicznym ? podając nazwy , ilości ? i do tego tak polityka żeby nie pisać o niczym innym jak o rozwiązaniu na literę F. Panowie z biura z pięknego miasta Krakowa dajcie sobie na luz daliście reklamę może ktoś się skusi ale takie spamowanie to już chyba przesada. Takie działania przynoszą odwrotne efekty bo świadczą tylko o nieznajomości branży. Dla zainteresowanych proponuję zapoznanie się z wpisem świadomego w którym znajdziecie całą prawdę na temat tego rozwiązania.

123

15:51
28/04/2018

Długo byłem kilkadziesiąt tysięcy w plecy przez poprzednie automaty, które też miały być w porządku. Zresztą stracone pieniądze to najmniejszy problem, sami wiecie najlepiej. Pomimo złych doświadczeń postanowiłem spotkać się i porozmawiać u futurach. Nie wiem jeszcze co zrobię, ale naprawdę wiele przemawia za. Przede wszystkim fakt, że oni podchodzą do tego jak do biznesu i to długofalowego. I naprawdę mają solidne argumenty. Pewnie gdyby nie poprzednia wtopa szybciej zdecydowałbym się na współpracę, ale teraz jeszcze odrobinę się waham. Na pewno, o ile rzeczywiście chcecie dowiedzieć się czegoś więcej niż jest przedstawione w takich komunikatach, to sugeruję umówić się na spotkanie. Wtedy przejrzycie na oczy.

maksiu

12:49
28/04/2018

wszyscy się tu śmieją z csani a oni jak działali tak działają i kasę zarabiają

Szymon

09:48
28/04/2018

Moje automaty mają się dobrze. Mam ich kilkanaście. Pozbyłem się reszty sypaków i domówiłem eclipsy.

G

09:44
28/04/2018

Właśnie doskonale rozumie, a ty nie. Wiara wie co robi. Wiara gra na futurach.

Chłop z WSI

06:50
28/04/2018

Brawo Bracie Rodaku !

Zbigniew

23:02
27/04/2018

Dlatego chciałem zagrać na innym, ale nie ma. Są, ale pochowane w piwnicach i kintenerach.

Słupecki

20:28
27/04/2018

Przyjdzie ekipa Kaczora i was wyprostuje z tymi Futurami. Wiara nie rozumie, że nie prawo jest ważne, ale kto osądza.

Poldi

18:43
27/04/2018

Słusznie. Nie ma się co spinać.

Dlaczego?

16:32
27/04/2018

Mam kilkanaście i nie mogę narzekać, chociaż wolałbym lepszą stawkę heh. Jak macie jakieś pytania czy wątpliwości to skontaktujcie się z firmą zamiast przerzucać się śmiesznymi uwagami.

Emil

16:29
27/04/2018

skoro wszyscy ci piszą skontaktuj sie z firmą to czemu tego nie zrobisz? tylko jako kolejny piszesz tutaj ze nie ma wiele może ma nie być wiele ... pomyślcie wszyscy... dlaczego stare czasy mineły bezpowrotnie??? znacie odpwoiedź? ja znam i wygląda na to że koelsie z Yumicra Games też wiedzą co robią

Wertu

16:26
27/04/2018

Do Gargamel Zgadzam się. Mam kilka sztuk w Czechach i w Polsce (pozdrowienia dla niewidomego Z). Im więcej gamoni, którzy nie chcą Eclipsa czy Futury u siebie, tym więcej dla nas. Ja swoje na tym mam.

siema bolki

16:15
27/04/2018

Pograć to ty sobie możesz na dudach a nie na quizie. Gdybyś chciał to byś się dowiedział gdzie Futury stoją. Nie próbuj polecać *** którego nikt nie chce i na którym nikt nie gra.

Zbigniew

15:42
27/04/2018

Gdzie mogę zgrać w ten automat? Czy jest gdzieś firmowy salon. Bo z perspektywy klienta, gracza, nie ma gdzie zagrać. Większość pisze, że na u siebie, ale chyba dla siebie bo u nich nie zagram, bo nie wiem gdzie. Piszą też napisz do producenta, umów się. Nie ogarniam, sypaki choć nielegalne, to się reklamowały na maksa! Futura legalna, a chowa się ja nie wiem co. O co kaman? Jeżdzę po mieście i jedyne w co mohę pograć to quziomat. Kiedy weóci coś normalbego? Jaż nawet niech bedzie ten totolotek.

Loki

15:19
27/04/2018

Mam kilka przerobionych staroci na future i zamówionych kilka nowych sztuk. Kolejna partia to będzie już eclips. Wygląda to naprawdę dobrze, bo co najważniejsze wszystkie punkty mi grają i nie mam przestojów.

Kiss

15:11
27/04/2018

No i znowu ból d....a. Przecież wszyscy ci kiepie piszą, żebyś zamilkł "he he", jak nie masz nic wartościowego do powiedzenia. Ja Eclipsa mam już zamówionego i kończę ze stagnacją. Szczerze i dogłębnie posuwam ten ichniejszy, sporadycznie pojawiający się sceptycyzm, który nigdzie nikogo nie doprowadził i nie doprowadzi. Jedyny januszowy argument, na którym jeździsz jak na kobyle, to papier MF. "Pomyśl zanim pomyślisz." A teraz bardzo proszę o wartościowe wpisy, np. czy ktoś wie na czym najwięcej grają w Czarnogórze? Z góry dzięki za informację.

jaro

14:47
27/04/2018

a pokazali ci kwit z MF jak nie to przestan bajki opowiadac. he he

Będzie dobrze

14:31
27/04/2018

Kolego Zbyszku słuszna uwaga grają na swiecąco oby jak najdłużej. Spółka z Czech wiadomo się zwinie ale najważniejsze aby Kowalski z baru nie dostał po dupsku. Ale może to powinno być światełko dla innych ze hej fun zaczyna się bunkrowac?

malczi

14:02
27/04/2018

od dwóch miesięcy jestem w posiadaniu kilku automatów futura. mam też świeże eclipsy. mogę potwierdzić że nie ma z nimi problemów. technicznych czy prawnych. serio zachęcam do napisania do nich i ustawienia się na spotkanie. dogadacie się czy nie to i tak warto wiedziec jak wyglada sprzet na którym się teraz gra na rynku. zaraz wstawiam na cz.

Kacper

13:51
27/04/2018

17. Tyle mam postawionych automatów. 10x Futura, 7x Eclipse. Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych.

Gargamel

13:46
27/04/2018

Widzę, widzę, widzę... Co widzisz/widzicie?! Niech sobie dziady piszą, co chcą. Wiećej dla mnie. U mnie Futury stoją, grają, a celni nawet nie patrzą w ich stronę. Weźcie sobie te csani i inne wynalazki... wiecie, co możecie z tym zrobić.

Zbyszek

13:37
27/04/2018

powiem tak przygladam sie futurze od roku jak sie tylko pokazala jak zobaczyłem to teraz jedyna firma co sie świeci i grają przy zupełnie otwartych drzwiach i to w wielu miastach. w tygodniu byłem u nich na spotkaniu zaznajmoić sie ze sprzętem produkt jest genialny moim zdaniem nie do ruszenia pod naszą ustawą pokazali mi kilka kwitów z oddan to nie ściama oddaja im mnie przekonuje ze nawet tacy wielcy jak vision sie zchował do piwnic a futura sie rozwija przy otwartych drzwiach to mnie przekonuje

krasny

13:36
27/04/2018

Widzę, że tonący brzytwy się chwyta. Pisanie bzdur i bezzasadna krytyka nie spowodują, że wasz świat się zmieni. Byliście, jesteście i będziecie w kiepskiej sytuacji. Wymyślanie historyjek nie czyni z was ekspertów, a jedynie błaznów, którzy za wszelką cenę chcą być w centrum uwagi. Porównywanie jednej czy drugiej Futury do czegokolwiek potwierdza wasz brak fachowości i.. znajomości produktu. Ale przyznaję! To trochę polskie wypowiadać się w temacie, którego się zupełnie nie czuje i nie zna.

Pawel

13:18
27/04/2018

widze ze zaczyna sie jak zwykle w polaczkowie jak sie pojawia coś fajengo i pewnego na słabe czasy to jedni co sie umieli znaleść robia interes a inni co sie nie dopchali walą hejtem aby tylko dowalić i sprzedać swoje odgrzewane kotlety weź se kolego z istarsa dajmonda czy innnego niegrajacego wynalazku zrób swój produkt który zagra i nie będzie miał losowości albo daj se spokój z tą swoją reklamą tutaj na forum nikt twojego istarsa czy innego quiza nie weźmie w tym kraju swoje pięć minut już iałeś kogo miałeś naciągnąć to już naciągnąłeś a w sprawie czech to pomyliłeś adresata działan służb państwowych orają tylko istarsy i dajmondy i tak już będzie nie pomoże ci nawet żaden nowy popcornowy produkt mniej desperacji. to że wam sie nie udało nie oznacza ze możesz bezkarnie hejtować inne lepsze produkty. mimo to powodzenia!

Zigi

13:17
27/04/2018

Widać, że "konkurencja" nie śpi... Proponuję nie oceniać wszystkich swoją miarą, chociaż domyślam się, że to tylko przygotowywanie gruntu pod bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą istarsa, quiza czy któregokolwiek bezsensownego rozwiązania. Dziękujemy za ciepłe słowa, ale niestety muszę zmartwić całą masę specjalistów - Futury mają się dobrze. U mnie, u kolegów po fachu i u producenta. Pozdrowienia z Czech.

Eryk

13:10
27/04/2018

csani nie miało elementu losowości... pieknie... csani nie miało tez żadnej platformy forex i to jest problem csani nie losowośc czy nie

Kondzio

12:43
27/04/2018

I may not be perfect but at least I am not fake.

iniemamocny

12:05
27/04/2018

A ja mam taki problem... Muszę coś rozstawić, bo mnie telepie. Normalnie muszę! Jak nie mam żadnego sprzętu to mi tak dziwnie oko lata; powieka mi drga z niewiarygodną częstotliwością i nic nie widzę. Tzn. widzę, ale na jedno oko, bo to drugie... No w każdym razie - ta potrzeba jest silniejsza ode mnie. Nawet wymyśliłem jakieś maszyny i chciałem je sprzedać (no wiecie, żeby wydusić od wszystkich jakieś drobne - w sensie krople w morzu, a nawet nie kroplę tylko jeden malutki atom - przecież to logiczne), lecz w końcu odpuściłem, bo strasznie dużo zachodu. Zadzwoniłem nawet do Jerzego, aby mu sprzedać chociaż pomysł, ale on nie chciał gadać. No i dalej mnie coś łamie, mam katar i to oko... Dramat!

Kondzio

11:54
27/04/2018

"Na nielegalu" bardzo dobry kawałek. Polecam.

Kondzio

11:47
27/04/2018

Pojawiam się i znikam - taka rola magika.

Kondzio

11:46
27/04/2018

Pierwszy raz widzę świadomego, który jest nieprzytomny. Pozdrawiam.

Kondziorek

11:25
27/04/2018

No już pamiętam CSANI tez nie miały elementu losowości, tylko była to przecież gra na giełdzie. Póki nie ma papierów z MF - nielegal, a z resztą ma być przecież monopol.

MiXeR

11:09
27/04/2018

Mam pytanie. Czy futura daje sprzęt , czy trzeba go sobie kupić? Bo jeżeli trzeba go kupić to oznacza że wcale nie są go pewni. Jeżeli by byli pewni że go odzyskają to co stoi na przeszkodzie żeby dać sprzęt w dzierżawę czy na procent. A tak jest udupiony właściciel lokalu i operator. Jak zwykle. Poszukać jeleni. Zebrać kasę i zniknąć.

Swiadomy

11:05
27/04/2018

No spoko tylko: 1. AGH to zadna jednostka a opinia - nawet nie od bieglego - zalatwiona od kolegi ktoremu robili program antyplagiatowy na uczelnie 2. Papier z Wyzszej Szkoly Informatyki o niczym... 3. No i samo jadro programu, ktore inna duza firma porzucila, bo jednostka w Warszawie powiedziala, ze patent jest jednak hazardowy... 4. A gosc - informatyk - z poza rynku - tylko zagarnal pomysl na urzadzenie ktory inni porzucili (tylko nie porzucili praw do programu) - wyrzucil gry z Qua..... i dodal czyste podroby z Novomatica... - wszystko do sprawdzenia To nie krytyka tylko czyste fakty, to dobrze ze pojawiaja sie nowe produkty, akurat ten to czysta wtopa (co pokazala Cobra w Czechach - czekac tylko na CBS w PL...) ale jakas ilosc sprzetu wpadnie na rynek i beda mieli co zabierac... Mimo, ze system nie jest tym co mowia, kazdy taki produkt to krzyk z rynku, ze Polacy beda kombinowac:)

Antonio

08:13
27/04/2018

Super. Mam kilka lokali. I jestem bardzo zainteresowany. Wszystko wskazuje na to że papiery z MF to w tym przypadku czysta formalność. Niestety bez zgody MF ryzyko jak przy zwykłym sypaku :(. Czekam z niecierpliwością.

xyz

22:04
26/04/2018

po dzisiejszych oględzinach sprzętu ZAMAWIAM DO BARU

MrW

21:30
26/04/2018

Byłem. Oglądałem na żywo. Automat jak automat ale to chyba dobrze... Wygląda normalnie a po rozgrywce nie idzie poznać że to zapętlone obrazki. Regulamin jest jasny łatwy dla gracza i faktycznie można wszystko policzyć. Dobrze pomyśleli bo nie zapomnieli o pierwszym ruchu od którego zaczyna się gra. Oczekiwałem konkretów i takie usłyszałem. Przyznaję ciężko z nimi negocjować ale trochę się nie dziwię że nie chcą bałaganu. Teraz negocjuję. Zobaczymy.

Xavery

21:10
26/04/2018

Widziałem kilka na południu. Wiem, że stoją też w centrum. Generalnie jest tego coraz więcej. Musi być coś na rzeczy, bo inaczej nie byłoby ich z każdą chwilą więcej.

olaF

21:04
26/04/2018

Kurdę, ekspercie - dobra nasza. Mając takiego eksperta po naszej stronie, to nic nam nie grozi. Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie i hejtujesz w odpowiednim momencie. Dzięki.

Kajtek

18:05
26/04/2018

Dobra ściema. .. A kto odda za skrzynki jak celny zabierze? Pomoce prawne to kpina może i będą walczyć ale najpierw Ty musisz zapłacić karę. .a później sie szarpać w sądach które teraz kierowanevsa przez prokuraturę. ...

Jopek z Brzezin

13:59
26/04/2018

Ja chyba zaryzykuję i się skuszę.

Miki

13:41
26/04/2018

No bardzo ciekawe. Hmm..

jaro

13:07
26/04/2018

jak jest taki legalny to gdzie papier z MF o niehazardowym charakterze urządzenia ? he he legalny a i tak 100000 od szt a ty się martw he he

Obiektywmy

11:25
26/04/2018

Gdyby jeszcze pomyśleli o normalnych warunkach współpracy, to może ktoś by się na ten produkt zdecydował... Inaczej lokal /salon gier musi zarobić 25tys.PLN aby operator był na zero (nie zarobił nic za opiekę, paliwo na dojazdy, nerwy i inne koszty prowadzenia salonu. Kpina.

max597

11:14
26/04/2018

Droga Redakcjo. Mam nadzieję, że jesteście pewni reklamowanego produktu, gdyż w innym przypadku potencjalnie moglibyście odpowiadać m. in. za pomocnictwo w nielegalnym organizowaniu gier????

Bartu

11:13
26/04/2018

Bardzo malutki ten napis: MATERIAŁ SPONSOROWANY :) Nie jeden pewnie nie zauważy.
E-PLAY.PL