G2E 2021 to największe tegoroczne wydarzenie związane z hazardem

Wydarzenie zgromadziło ponad 13 000 profesjonalistów z całego świata, w tym wystawców, kupujących i media na Venetian Expo. Ten event obejmował pięć dynamicznych przemówień i 46 sesji edukacyjnych, z technologiami bezgotówkowymi w centrum uwagi. Organizatorzy potwierdzili, że G2E 2022 odbędzie się w dniach 10-13 października.

Global Gaming Expo (G2E) powróciło do Las Vegas w zeszłym tygodniu na swój pierwszy osobisty pokaz po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. W Venetian Expo and Convention Center zgromadziło ponad 13 000 globalnych profesjonalistów w dziedzinie gier, w tym wystawców, kupujących i media z całego świata, na cztery dni spotkań biznesowych twarzą w twarz, prezentacje produktów, przemówienia i działania edukacyjne.

Z 233 wystawcami, targi były największym osobistym wydarzeniem związanym z grami na świecie od początku pandemii. W 21. roku targów odbyło się pięć dynamicznych przemówień i 46 sesji edukacyjnych, które dostarczyły praktycznych spostrzeżeń dotyczących dzisiejszych trendów i realiów operacyjnych. Technologie bezgotówkowe zajęły centralne miejsce, biorąc pod uwagę scenariusz po pandemii.

Wydarzenie jest prezentowane przez American Gaming Association (AGA) i organizatora RX.

„Po najtrudniejszym roku w naszej historii, G2E zapewniło solidny rynek, aby przyspieszyć ożywienie globalnego przemysłu gier. Nic nie przebije pokazu na żywo – i jesteśmy zachwyceni publicznością i entuzjazmem otaczającym G2E 2021”

– powiedział prezes AGA i dyrektor generalny Aristocrat oraz dyrektor zarządzający Trevor Croker

„Energia na G2E 2021 jest świadectwem odporności branży. Tegoroczny program połączył wystawców z odpowiednią publicznością na wysokim poziomie, aby zaprezentować innowacyjne produkty i technologie, które poprawią wrażenia graczy, zaangażują nowych odbiorców i rozwiną globalne gry”

– powiedział prezes Stowarzyszenia Producentów Sprzętu do Gier (AGEM) i wiceprezes wykonawczy Everi Holding ds. sprzedaży, marketingu i technologii cyfrowych David Lucchese.

Wszyscy uczestnicy byli zobowiązani do noszenia masek i przedstawienia dowodu szczepienia, aby uzyskać wstęp na G2E. G2E 2022 powróci do Las Vegas 10-13 października (edukacja: 10-13 października | Hala Expo: 11-13 października), 2022 na Venetian Expo.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.