Gauselmann Group otrzymuje licencję na wirtualne gry na automatach

Grupa Gauselmann jest jednym z pierwszych dostawców, którzy otrzymali licencję na prowadzenie wirtualnych gier na automatach. Od początku sierpnia firma ze Wschodniej Westfalii została upoważniona do oferowania swoich popularnych i odnoszących sukcesy gier na automatach online w Niemczech, a tym samym legalnie zapewniania najwyższej jakości rozrywki w sieci na całym świecie.

Grupa Gauselmann złożyła wniosek o zezwolenie na oferowanie wirtualnych gier na automatach w Urzędzie Administracyjnym Saksonii-Anhalt w lipcu 2021 roku.

„Od jakiegoś czasu czekamy na skrzydłach z naszą ofertą wirtualnych gier na automaty pod marką „Merkur Spiel”. Jesteśmy więc tym bardziej entuzjastycznie nastawieni, że możemy teraz zaoferować naszym graczom online szansę cieszenia się tymi samymi klasykami Merkur, które były odtwarzane miliony razy w naszych tradycyjnych obiektach”

– powiedział Markus Ettlin, rzecznik zarządu Merkur Sportwetten GmbH .

„Ta zgoda jest dla nas ważnym i dużym krokiem w kierunku stania się najlepszym dostawcą usług omnichannel w całej Europie”.

Rozwój zawartości gier zarówno dla segmentów stacjonarnych, jak i internetowych jest od wielu lat jedną z głównych kompetencji Grupy Gauselmann. Łącznie w 13 lokalizacjach na całym świecie specjaliści od gier opracowują wysoce innowacyjne gry i systemy gier w oparciu o aktualne trendy rynkowe i klientów, dzięki czemu entuzjaści gier zawsze wybierają właściwy przewód. Podczas gdy gry międzynarodowe od dawna zadomowiły się w cyfrowym świecie, teraz niemiecki rynek gier online może również korzystać z innowacyjnych gier opracowanych przez Gauselmann Group.

Paul Gauselmann

Oferowanie wirtualnych gier na automatach w Internecie jest zgodne z wymogami prawnymi określonymi w Państwowym Traktacie o Hazardzie. Licencja poświadcza, że ​​rodzinna grupa korporacyjna w pełni spełnia wymogi prawne i ustawowe dotyczące obsługi wirtualnych gier na automatach.

Grupa Gauselmann jest na przykład jednym z niewielu dostawców już podłączonych do międzystanowego systemu nadzoru hazardowego „LUGAS” wprowadzonego wraz z traktatem stanowym o grach hazardowych. Wirtualne gry na automatach, które w przyszłości będą oferowane pod marką „Merkur Spiel”, zostały również przetestowane i zatwierdzone przez Urząd Administracji Kraju Saksonii-Anhalt i tym samym gwarantują zgodność z niemieckim ustawodawstwem.

W ten sposób mieszkańcy wschodniej Westfalii po raz kolejny demonstrują wysoki priorytet nadawany ochronie graczy w ramach Grupy Gauselmann – zarówno w segmencie naziemnym, jak i internetowym.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.