Gauselmann UK wygrywa umowę na wyłączną dostawę dla obiektów Roadchef

Gauselmann UK świętuje to, co dyrektor rozwoju grupy, Ryan Collinge, określił jako „fantastyczny i pozytywny początek” swoich relacji z Roadchef, po wdrożeniu i instalacji ponad 500 maszyn Cat C i B3 w 30 obszarach obsługi autostrad.

Wdrożenie, które zostało osiągnięte w ciągu sześciu tygodni, obejmowało także przeprojektowanie centrów gier dla dorosłych Roadchef, w tym monitoring CCTV i monitorowanie możliwości, ulepszenia oznakowania i ogólną świadomość odpowiedzialności społecznej.

Zwracając uwagę na porozumienie, Collinge powiedział:

„Jeśli chodzi o asortyment produktów, nie jest to po prostu kwestia odtworzenia tego, co gracze znaleźliby w AGC na głównych ulicach. Ponieważ jest mniej pozycji maszyn, a w większości przypadków tylko cztery B3, absolutnie niezbędne jest posiadanie produktu o najwyższej wydajności, który osiągnęliśmy w grach takich jak Eye of Horus i Fishing Frenzy jako zawartość zarówno Cat C, jak i B3, w tym drugim w najnowszych szafach Aurora Noir.

Kontynuował: – Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu gęstości cyfrowej oferty Cat C, co miało natychmiastowy i pozytywny wpływ na wrażenia graczy. Przynależność do grupy Gauselmann oznaczała również, że byliśmy w stanie dostarczyć kompletne i zintegrowane rozwiązanie dzięki uprzejmości GeWeTe i platformy Mars, która po raz pierwszy była w stanie zapewnić kompletne rozwiązanie TITO w całym osiedlu MSA .

Informacje zwrotne od Roadchef były równie optymistyczne i pozytywne. Dyrektor finansowy Roadchef James Muirhead powiedział:

„Nasza decyzja o wyborze Blueprint opierała się na sile relacji między oboma naszymi zespołami, zaufaniu, jakim obdarzyliśmy Blueprint, że jest w stanie dotrzymać obietnic, jakości treści i sprzętu mapa drogowa na rok 2020 i kolejne lata. Oferowane przez nas doświadczenie klienta jest bardzo ważne dla firmy i uważam, że jakość środowiska gry oraz jakość usług świadczona przez zespół Blueprint od pomysłu do dostawy była wyjątkowa. ”

Tracy Baitup, dyrektor ds. Dochodów handlowych Roadchef, który był mocno zaangażowany w remont obiektów, które towarzyszyły wprowadzeniu nowego sprzętu Blueprint, powiedział:

„Było to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, które zostało pomyślnie zrealizowane przez Blueprint, Merkur i zespoły Regal dzięki precyzyjnemu, niemal wojskowemu planowaniu. Wyzwanie polegało na udoskonaleniu projektu i poświadczeń detalicznych każdego miejsca, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu przestoju maszyn. To bardzo delikatna równowaga, aby się dobrze ustawić, ale z przyjemnością potwierdzam, że zespół się wyróżnił. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *