Gdzie legalnie obstawiać Mundial w Katarze?

Bukmacherzy
Iwo 11/10/2022

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2022

Mistrzostwa Świata w Katarze to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych dla wszystkich fanów piłki nożnej. A jeśli dodatkowo należysz do grona osób, które lubią zakładać się np. o to, kto zostanie Mistrzem Świata? Podajemy gdzie legalnie obstawić zakłady na Mundial 2022?

Mistrzostwa Świata 2022 odbędą się w Katarze w dość nietypowym terminie. Zazwyczaj Mundial odbywał się wiosną, jednak w tym roku – z uwagi na fakt, że temperatury w tym czasie w Katarze przekraczają 40 stopni – FIFA zdecydowała o przeniesieniu terminu na przełom listopada i grudnia. Ten nietypowy termin sprawił, że Mudial 2022 będzie naprawdę emocjonujący. Nie zapominajmy, że w tym czasie wielu piłkarzy jest w trakcie sezonu ligowego, przez co nie będą mieli wiele czasu na przygotowanie się do mistrzostw. To sprawi, że typowanie spotkań będzie dostarczało wielu wrażeń.

W tym miejscu warto dodać, że zakłady sportowe przez wielu wciąż są niesłusznie uznawane za działanie niezgodne z prawem. To nieścisłości, które często są powielane bez poznania tematu. W Polsce zakłady bukmacherskie są legalne, o ile korzystasz z zatwierdzonych i skontrolowanych operatorów. Polskie prawo jasno mówi, że każdy bukmacher, który chce wejść na rynek, musi otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów. Poniżej prezentujemy listę operatorów u których możesz legalnie obstawić zakłady na Mundial 2022.

Gdzie obstawiać legalnie? Na co warto zwrócić uwagę?

W Polsce na ten moment mamy 25 operatorów u których są dostępne legalne zakłady bukmacherskie. Do tego grona należą: eToto, Fortuna, STS, Traf, Totolotek, LV BET, Superbet, TOTALbet, forBET, BestBet, PZBuk, Mobilebuk, Betclic, BetFan, eWinner, BetX, Noblebet i lvbet24, Betcris, Go+bet, Fuksiarz, Funbets, Betters, Betway oraz Elitebet. Warto pamiętać o tym, że nie wszyscy wspomniani operatorzy działają już na pełnych obrotach. Część z nich dopiero przygotowuje swoją ofertę i serwery, dlatego mogą być jeszcze niewidoczni w sieci.

To, co warto wiedzieć, to fakt, że podczas większych wydarzeń sportowych, bukmacherzy przygotowują specjalną ofertę dla typujących, w której gracze mogą zgarnąć dodatkowe bonusy na zakłady. W przypadku Mundialu 2022 jest podobnie, dlatego zanim zaczniesz typować, zerknij np. na to, co daje podany podczas rejestracji online kod bonusowy. Obstawianie jest legalne, ale trzeba uważać

Chociaż zakłady bukmacherskie są legalne, to nadal mogą być niebezpiecznym hobby, ponieważ w niektórych przypadkach mogą prowadzić do uzależnienia. Aby ograniczyć ryzyko zatracenia się w obstawianiu, warto na przykład przed rozpoczęciem typowania ustalić sobie maksymalną kwotę, za jaką chcesz zagrać, a w przypadku przegranej, nie stawiać od razu kolejnego kuponu. Dodatkowo pamiętaj, że typowanie to także analiza, dlatego zanim postawisz zakład, przeanalizuj statystyki i prześledź, co mówią eksperci.

Dzięki temu Twoje obstawianie będzie bardziej przemyślane i mniej ryzykowne, niż w przypadku grania na ślepo i wyłącznie pod wpływem emocji, czy przeczucia. Jeśli jednak czujesz, że Tobie lub bliskiej ci osobie obstawianie wymyka się spod kontroli, skontaktuj się z odpowiednimi instytucjami, takimi jak Anonimowi hazardziści i poproś o pomoc.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL