Główna wygrana Eurojackpot w Polsce. Zwycięzca zgarnął 96 mln zł

21 mln 752 tys. 127 euro, czyli w przeliczeniu ponad 96 mln zł. Dokładnie tyle pieniędzy trafi do gracza z Polski po piątkowym losowaniu Eurojackpot.

To druga najwyższa wygrana w historii gier losowych w naszym kraju. I druga wygrana pierwszego stopnia, która trafi do Polski. Poprzednia była warta o niemal 100 mln zł więcej.

2, 5, 24, 43, 45 oraz 4 i 10. To wyniki piątkowego losowania Eurojackpot. Efekt? Do dwóch graczy z Niemiec trafi po 1,2 mln euro. Do kolejnego gracza z Norwegii powędruje identyczna suma. Kolejny Niemiec, Norweg i Fin zgarnęli po 230 tys. euro. Byli blisko, ale nie trafili. Bank rozbił ktoś inny. Ktoś z Polski.

Po piątkowym losowaniu Eurojackpot wygrana pierwszego stopnia trafi właśnie do gracza z Polski. Na jego kuponie znalazły się wszystkie wylosowane liczby. W naszym kraju w piątek tak blisko jak on nie był nikt. 35 graczy będzie musiało zadowolić się kwotą 13 tys. zł, bo trafili tylko 5 liczb (w układzie 4 + 1). On rozbił bank, trafił wszystko – czyli 5 + 2.

Totalizator Sportowy będzie musiał wypłacić wygranemu dokładnie 96 mln 805 tys. 666 zł i 90 gr. To druga najwyższa wygrana w historii gier losowych w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *