GO+bet oficjalnym sponsorem Wisły Kraków

Krakowski bukmacher łączy siły z krakowskim klubem – Wisłą Kraków. GO+bet został oficjalnym sponsorem Białej Gwiazdy. To kolejny sponsoring ze strony najmłodszego bukmachera na polskim rynku.

Pierwsze efekty współpracy można zobaczyć już jutro podczas domowego spotkania Wisły Kraków. Więcej szczegółów i aktywności jest na razie trzymanych w tajemnicy. Z kolei kibice Białej Gwiazdy, którzy zarejestrują się w GO+bet z kodem „WISŁA” mogą w przyszłości liczyć na interesujące bonusy.

GO+bet tym samym powiększa swoje grono wspieranych zespołów. Oprócz Wisły Kraków bukmacher wspiera inne kluby takie jak: Chrobry Głogów, Koronę Kielce i Puszczę Niepołomice. Ponadto bukmacher jest sponsorem tytularnym GO+bet Rally Team.

Wisła Kraków to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Długa tradycja Białej Gwiazdy trwa od 1906 roku. Od tamtego czasu klub 13-krotnie wygrywał mistrzostwo Polski a także szereg innych pucharów. Wisła domowe mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana znajdującego się przy ulicy Reymonta w Krakowie.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.