GO+bet rozwija sieć retail

Nowy bukmacher na polskim rynku, GO+bet, nie tylko koncentruje się na zakładach online, ale także planuje rozszerzyć swoją sieć detaliczną, aby osiągnąć wysoką świadomość wśród graczy na polskim rynku.

Strategia Go+bet jest wielopłaszczyznowa. Oprócz nawiązania współpracy ze znanym ambasadorem, Michałem Listkiewiczem oraz zastosowania nieszablonowej strategii komunikacji w mediach społecznościowych, firma inwestuje także w rozbudowę sieci punktów naziemnych. W tym celu Go+bet koncentruje się na wprowadzaniu nowoczesnych, samoobsługowych terminali bukmacherskich dostarczanych przez Playtech, jednego z wiodących w branży dostawców oprogramowania na świecie.

Terminale Playtechu są bardzo intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu gracze z łatwością mogą zawierać zakłady. Zapewnia on szeroką ofertę i wysoką niezawodność urządzeń. Zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, e-sportowe i wirtualne- to wszystko można obstawiać na terminalach GO+bet.

Jeśli gracz nie może zdecydować, co wybrać, aby stworzyć swój kupon, automat może wybrać dla niego zakłady na daną stawkę i przewidywaną wygraną. Grając przy terminalu gracz nie musi się rejestrować. Wpłacając pieniądze od razu wchodzi do gry.

GO+bet obecnie posiada kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całego kraju. Za rozbudowę sieci odpowiada zespół specjalistów z doświadczeniem, na którego czele stoi Dawid Mrowiec.

„Cieszę się, że dołączyłem do drużyny GO+bet. Plany są ambitne, co mnie bardzo cieszy. Udało mi się skompletować zespół ekspertów, w którym stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Po pandemii branża wraca już na właściwe tory. Przez wielomiesięczny lockdown zwolniły się ciekawe lokalizacje, które mogą przynieść nam sporo nowych graczy. Myślę, że gałęź retail wciąż się liczy i może generować spore przychody.”

– mówi Dawid Mrowiec, Dyrektor działu punktów naziemnych w GO+bet.

Bukmacher poszukuje ciekawych lokalizacji do zawarcia współpracy. Na stronie głównej GO+bet znajduje się zakładka, gdzie znaleźć można wszelkie informacje na ten temat Punkty – GoBet (www.goplusbet.pl).

O Autorze

2 odpowiedzi do “GO+bet rozwija sieć retail

  1. Chyba trzeb życzyć powodzenia. Wszystkie buki uciekły z punktów naziemnych a ten nowy wchodzi w to z ciekawym pomysłem.
    Pożyjemy zobaczymy czy nie skończą jak wszyscy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.