GO+bet rusza w Polsce z platformą BetConstruct

Polski bukmacher wybrał znakomitą platformę BetConstruct i kompletną ofertę zakładów sportowych jako fundament swojej działalności.

To, co BetConstruct ma do zaoferowania, to kompletna platforma zakładów sportowych z kompleksowym zapleczem operatora i ponad 120 typami wydarzeń w Zakładach Sportowych na każdy gust. Asortyment obejmuje tradycyjne sporty wraz z 9 rodzajami gier wirtualnych oraz obszerny pakiet e-sportów z funkcjami skierowanymi do graczy i najbardziej pożądanymi grami. Oczywiście wszystkie są opracowywane i monitorowane wewnętrznie przez BetConstruct.

Grzegorz Kiczko, CEO GO+Bet mówi:

„Jako GO+Bet cieszymy się, że już na samym początku naszej działalności współpracujemy z partnerami o uznanej, międzynarodowej renomie. BetConstruct to najważniejszy partner w naszym portfolio, zapewniający graczom wiele wyjątkowych atrakcji. Chcemy utrzymać wysoki poziom i zaskoczyć klientów dając im jeszcze ciekawszą rozrywkę niż inni bukmacherzy na rynku. W BetConstruct widzimy ambitnego i kreatywnego partnera, który zamiast tylko kopiować rozwiązania, jest w stanie wymyślać produkty i narzędzia niedostępne dla konkurencyjnych firm. Obie nasze firmy łączy pasja do sportu i miłość do zakładów sportowych. Jesteśmy pewni, że razem możemy podbić serca klientów na polskim rynku.”

Anna Poghosyan, Head of Business Development w BetConstruct, komentuje:

„Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać się w Europie dzięki partnerstwu z GO+Bet. Wybrane przez nich rozwiązania odniosą wielki sukces na polskim rynku. Różnorodność i elastyczność naszych produktów zapewni graczom wybór i większe zaangażowanie, dzięki czemu GO+Bet stanie się najbardziej atrakcyjną platformą bukmacherską online.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.