GO+bet wprowadza Dream Bet – zakłady na życzenie

Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2022

Nowy, legalny, polski bukmacher – GO+bet – urozmaica swoją ofertę. Od tego tygodnia gracze mogą sami składać propozycje zakładu, a analitycy firmy wystawią na to odpowiednie kursy.

Klienci nie muszą się ograniczać do oferty sportowej, a mogą składać zapytania o różne, ciekawe wydarzenia.

Bukmacherzy coraz bardziej powiększają swoje oferty o różne zakłady. Niekiedy jest to po prostu rozszerzenie oferty sportowej w danym spotkaniu, ale zdarzają się przypadki wydarzeń co najmniej nietypowych. W ostatnich dniach GO+bet wystawił chociażby kursy na kolor włosów Jeremy’ego Sochana w debiutanckim meczu NBA.

Teraz zakłady sportowe wychodzą dosłownie naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwierają nową usługę – Dream Bet. W rzeczywistości gracz może zamówić dowolny zakład i otrzymać możliwość obstawienia takiego wydarzenia. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Wystarczy wypełnić formularz, który przygotował GO+bet.

Dzięki temu gracze nie muszą już wyszukiwać i czekać na interesujące ich oferty i zakłady. Nietypowe zdarzenie, którego nie ma w ofercie? Może zakład na jakiś pokrętnych warunkach, typu Lewandowski trafi dwa razy w poprzeczkę? Teraz można poprosić o możliwość obstawienia takiego zdarzenia – poprzez Dream Bet.

Formularz znajduje się w TYM MIEJSCU.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL