GR8 Tech otworzył biuro w Warszawie

Inwestycje i umowy Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 13/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2024

Gr8 Tech (dawnej Parimatch Tech), firma technologiczna zajmująca się obszarem hazardu, otworzył swój najnowszy hub w Warszawie.

Otwarcie biura nastąpiło 6 czerwca 2024 roku. Nowy warszawski hub będzie wygodną przestrzenią do pracy dla ponad 80 specjalistów już zlokalizowanych w Polsce oraz wszystkich nowych pracowników dołączających do firmy. Będzie również dostępny dla wszystkich pracowników GR8 Tech podróżujących za granicę, którzy potrzebują profesjonalnego środowiska do pracy.

Firma zaangażowana jest w model pracy zdalnej od czasu pandemii i nadal wspiera swój zróżnicowany międzynarodowy personel, oferując elastyczne i komfortowe warunki pracy. Oprócz pomocy w organizacji biura domowego, firma zapewnia również lokalne centra w docelowych lokalizacjach, w których koncentrują się pracownicy i trwają działania związane z zatrudnianiem.

Otwarcie warszawskiego hubu wpisuje się w szersze działania strategiczne GR8 Tech w całej Europie, a w szczególności w Polsce. Centra te, dostępne w kilku lokalizacjach w całej Europie, w tym na Cyprze, w Czechach, a od teraz także w Polsce, oferują pracownikom możliwość pracy w środowisku podobnym do biurowego.

Niedawno GR8 Tech uczestniczył w największym polskim festiwalu IT, Code Europe, który odbył się w dniach 10-11 czerwca w Krakowie, jako partner technologiczny, a dyrektor ds. talentów GR8 Tech, Tetiana Davydova, wygłosiła wykład „Mastering the Science of Negotiation: Secrets to Successful Dialogue in Tech”.

GR8 Tech weźmie również udział w konferencji Devoxx w Krakowie w dniach 19-22 czerwca jako partner. Zastępca CTO firmy, Paweł Grzegrzółka, poprowadzi wykład „Integracja bramek jakości w IaC”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL