Grali na nielegalnych maszynach

Prabuccy policjanci ustalili, że w jednym z lokali na terenie miasta udostępniane są automaty do gier hazardowych bez zezwolenia. Wspólne działania z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Gdańsku doprowadziły do zabezpieczenia dwóch maszyn.

Wczoraj przed południem policjanci z Prabut wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Gdańsku pojechali do jednego z lokali na terenie miasta.

Z posiadanej przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że właściciel pubu udostępnia klientom i prowadzi bez zezwolenia automaty do gier hazardowych. Ich przypuszczenia potwierdziły się, automaty nie były zarejestrowane i nie miały wymaganych zezwoleń. Stróże prawa wraz z celnikami zabezpieczyli dwie maszyny do gier warte 24 tys. zł.

Czytaj na: net-kurier.pl

 

O Autorze

10 thoughts on “Grali na nielegalnych maszynach

  1. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/7E57D83DD3 ——————-http://books.google.pl/books?id=o-JEPZJDE0cC&pg=PA512&lpg=PA512&dq=15+euro+za+jedn%C4%85+gr%C4%99+ustawa+hazardowa&source=bl&ots=E-35fl5WQO&sig=UlDi87Zvbw5REXqI2M8IikjKhBY&hl=pl&sa=X&ei=g_3gUb6uDca_PIrYgcAI&ved=0CDAQ6AEwAQ#v=onepage&q=15%20euro%20za%20jedn%C4%85%20gr%C4%99%20ustawa%20hazardowa&f=false POCZYTAJ

  2. „nobi” myli pojęcia jednorazowa wygrana za grę z jednorazową wypłatą.
    „nobi” poducz się bo nawet kręcenie za 100kr. jest jedną grą czyli kolo i asd mają rację a ty dalej ch.ja wiesz 🙂

  3. mam automaty od 98 roku i nie wcikaj mi ciemnoty , więszość piszących zna się tak na automatach żeszkoda słów śmieszny ,,kolo ”

  4. odpowiem ci,wypłaca a jednorazowa wygrana to zupełnie co innego.Mylisz pojęcia kolego na żadnym auonw nie ma jednorazowej wygranej większej niż 50zł, no chyba że jesteś celnikiem no to inna sprawa musieć widzieć co ci każą.

  5. W wczorajszym 'uważam że’ było napisane ze Butnik i spółka stwierdzają że ustawa nie obowiązuje.

  6. A to ci checa jak to lewe automaty?! Przecież ustawa nie obowiązuje ? Jeśli nie obowiązuje to nie ma lewych automatów czyż nie tak?

  7. coś niespotykanego żeby lewe automaty zarekwirować no to się panowie wyłamali bo zazwyczaj legalne rekwirują,się naczelnik dowie to z roboty polecą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.