Greentube dodaje nowy wymiar do franczyzy

Greentube, dział Novomatic Digital Gaming and Entertainment, dodał nowy wymiar do jednej z najbardziej kultowych na świecie serii gier slotowych w grze Cash Connection – Golden Book of Ra.

Ten epicki automat z pięcioma bębnami i 10 liniami wygrywającymi o tematyce egipskiej łączy popularną serię Cash Connection z legendarną franczyzą Book of Ra, tworząc bez wątpienia jedną z najgorętszych gier o wysokiej zmienności w tym roku.

Odważni poszukiwacze przygód mają za zadanie rejestrować wygrane za pomocą lukratywnej funkcji Lock & Spin, która oferuje rozszerzające się symbole, darmowe gry i dwa progresywne jackpoty.

Za każdym razem, gdy sześć lub więcej symboli monet wyląduje na bębnach podczas rozgrywki w bazie, zostanie uruchomiona funkcja Lock & Spin. Gracze otrzymają trzy darmowe spiny, w których muszą trafić więcej symboli monet, aby zresetować licznik obrotów.

Jeżeli trzy kolejne spiny spadną bez monety, runda się kończy. Pod koniec rundy Lock & Spin łączna liczba zebranych kredytów lub darmowych spinów jest sumowana, aby uzyskać całkowitą wygraną w funkcji i potencjalnie dać początek lukratywnej funkcji darmowych gier.

Zanim rozpoczną się darmowe gry, specjalny symbol rozszerzający wybrany losowo znacznie zwiększy bankrolle graczy. Jeśli podczas funkcji Lock & Spin pojawi się jeden z głównych symboli, zostanie przyznany progresywny jackpot, a 15 symboli wypadających i wypełniających całe bębny gry spowoduje wypłatę wielkiego jackpota.

Markus Antl, szef sprzedaży i zarządzania kluczowymi klientami w Greentube, powiedział:

„Book of Ra jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kultowych tytułów gier na świecie i jak możesz sobie wyobrazić, jesteśmy absolutnie zachwyceni, że możemy wzbogacić serię gier o kolejny wyjątkowy dodatek do naszego portfolio . Mamy nadzieję, że gracze będą cieszyć się tą grą tak samo, jak nasz utalentowany zespół lubił ją rozwijać.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.