Greentube ubiega się o licencję na gry hazardowe w Niemczech

Greentube

Witryna Greentube z grami online pod nazwą StarGames, znana w branży jako pierwsza marka oferująca oryginalny tytuł Book of Ra ™ graczom online na rynku niemieckim, ma zamiar ubiegać się o licencję ogólnokrajową w tym kraju, ponieważ nowe przepisy wchodzą w życie w lipcu 2021.

Marka – obecnie należąca do Greentube Malta – ma doświadczenie na rynku niemieckim dzięki licencjonowanej działalności w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn. W oczekiwaniu na ekspansję na nowo uregulowanym niemieckim rynku gier online, operator niedawno udostępnił stronę docelową, która umożliwia zainteresowanym śledzenie najnowszych wydarzeń związanych z marką.

W ramach przygotowań do wejścia na rynek niemiecki StarGames podejmuje wszelkie kroki niezbędne do zapewnienia zgodności swojej oferty z najnowszymi wytycznymi i przepisami odpowiedzialnej gry, wprowadzonymi w celu promowania odpowiedzialności społecznej i minimalizacji szkód związanych z hazardem. Te nowe regulacje obejmują m.in. pięciosekundowe interwały spinów, okresy karencji, miesięczny limit wpłat, limity stawek i czasowe, a także zakaz automatycznej gry i progresywnych jackpotów.

Greentube Malta Ltd. będzie nadal obsługiwać markę, tak jak robi to obecnie w Szlezwiku-Holsztynie i obecnie ubiega się o licencję Malta Gaming Authority. Firma wystąpi również o niemiecką licencję na gry online, gdy tylko taka możliwość zostanie udostępniona.

StarGames nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty uruchomienia nowej strony internetowej.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.