Greentube udostępnia swój najnowszy automat Noble Peacock™

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, zaprasza graczy do rozkoszowania się eleganckim otoczeniem w najnowszym azjatyckim tytule Power Prizes™ – Noble Peacock™.

Piękny ogród z automatami to spokojna sceneria dla gry, która przenosi graczy do pełnego funkcji środowiska olśniewającego kwiatami lotosu i samym stylowym Noble Peacock.

Wylądowanie sześciu lub więcej monet na pięciu bębnach uruchamia funkcję bonusową Power Prizes™, w której można odebrać Grand Jackpot. Liczba pojawiających się monet wyzwalających określa liczbę bonusowych obrotów przyznanych w Power Prizes™.

Trzy lub więcej symboli rozproszonych Lotus uruchamiają funkcję darmowych spinów, w której można przyznać do 24 spinów, w zależności od liczby otrzymanych symboli Lotus. Większe wygrane są również możliwe w ramach funkcji darmowych spinów, przy czym wszystkie symbole królewskie (A, K, Q, J, T) zostały usunięte z bębnów.

Dodatkowo, lądowanie Red Envelope na trzecim bębnie wprawia w ruch ekscytującą funkcję, w której do istniejących pozycji symboli na zestawie bębnów dodawane są maksymalnie cztery dodatkowe symbole monet, potencjalnie zbliżając gracza do Grand Jackpot.

Steve Cross, dyrektor ds. rozwoju i obsługi gier w Greentube, powiedział:

„Nasze inspirowane Azją gry tematyczne okazały się konsekwentnie wykonywane i z przyjemnością dołączamy do naszego portfolio o ten najnowszy przykład, który jest pełen potencjału jackpota i angażujących funkcji. Nasz zespół programistów wykonał świetną pracę, projektując wciągające i piękne środowisko gry, które spodoba się graczom na całym świecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.