Greentube wprowadza na rynek odpowiedzialne rozwiązanie do gier

Greentube, oddział Novomatic Interactive, wzmacnia swoje systemy ochrony graczy poprzez integrację nowego, opartego na sztucznej inteligencji rozwiązania odpowiedzialnego gracza Neccton, mentora, z całym portfolio kasyn przeznaczonych dla klientów.

Po pierwszym uruchomieniu Admiral Casino UK, a wkrótce pojawi się więcej marek gier na prawdziwe pieniądze, to narzędzie pomaga Greentube identyfikować problem z hazardem w czasie rzeczywistym i automatycznie współdziałać z graczami wykazującymi szkodliwe zachowania.

System zaplecza mentorskiego śledzi określone wskaźniki, które mogą wskazywać, że ktoś wydaje więcej, niż może sobie pozwolić, takie jak pogoń za stratami, depozyty w sesji, nieudane wpłaty i anulowane wypłaty, i natychmiast ostrzega operatorów, jeśli pojawią się określone oznaki szkody.

Rozwiązanie komunikuje się również bezpośrednio z graczami za pośrednictwem spersonalizowanych wiadomości tekstowych, które szczegółowo opisują zmiany w ich grze lub przekroczeniu wydatków oraz zawierają informacje, które pozwalają im analizować własne zachowanie i porównywać je z bazą graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *