Greentube wzmacnia obecność w Ameryce Łacińskiej

Greentube, oddział Novomatic Digital Gaming and Entertainment, podpisał umowę z Solbet, w ramach której jej zawartość będzie dostępna w Peru i Ekwadorze.

Gracze Solbet w obu jurysdykcjach uzyskali dostęp do wyboru klasycznych tytułów, w tym Diamond Link: Mighty Sevens, Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 i Book of Ra Deluxe.

Oprócz katalogu faworytów Greentube, gracze mogą również cieszyć się niektórymi z popularnych nowych wydawnictw studia, takich jak Cash Connection – Charming Lady, 9-Line Fortune i Apollo – God of The Sun 10 Win Ways.

Solbet, operator zakładów sportowych i kasyn, jest częścią Dreams Group, która szczyci się silną obecnością na lądzie i w Internecie w wielu regionach Ameryki Łacińskiej.

Julia Schagerl, menedżer ds. kluczowych klientów międzynarodowych i sprzedaży w Greentube, powiedziała:

„Ameryka Łacińska to szybko rozwijający się rynek i cieszymy się, że możemy być tego częścią, rozszerzając naszą obecność w ramach tego najnowszego partnerstwa. Nie możemy się doczekać długiej, udanej współpracy z Solbet i mamy nadzieję, że ich gracze będą cieszyć się naszą bogatą i różnorodną ofertą gier”.

Juan Pablo Uribe, kierownik ds. rozwoju w Solbet, powiedział:

„Greentube to legendarna siła w branży gier komputerowych, a gracze na całym świecie wiedzą, kim są i czym się zajmują, więc naturalnie cieszymy się, że możemy zaoferować graczom Peru i Ekwador szeroki wybór swoich gier.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.