Ostatnia aktualizacja: 1 lipca 2024
Wprowadzenie możliwości sprzedaży wybranych produktów Totalizatora Sportowego za pośrednictwem internetu oraz współorganizowanie na terytorium Polski, przez podmiot wykonujący monopol państwa, europejskiej gry liczbowej – proponuje Konfederacja Lewiatan, w stanowisku oceniającym projekt ustawy o grach hazardowych.
Zgodnie z obecnym stanem prawnym możliwa jest sprzedaż, za pośrednictwem internetu, jedynie zakładów wzajemnych, tj. produktu o wysokim ryzyku uzależnień, nie dopuszczając w tym kanale dystrybucji sprzedaży gier liczbowych i loterii pieniężnych, które niosą niższe ryzyko uzależnień. Zdaniem Konfederacji Lewiatan projekt zmian ustawy trzeba uzupełnić o zapisy wprowadzające możliwość sprzedaży wybranych produktów Totalizatora Sportowego za pośrednictwem sieci internet.
Dopuszczenie sprzedaży produktów Totalizatora Sportowego w Internecie pozwoli na wygenerowanie dodatkowych przychodów dla budżetu w postaci podatku od gier i dopłat w pierwszym pełnym roku prowadzenia sprzedaży w kwocie około 95 mln zł.
Ponadto, Lewiatan proponuje też rozszerzenie projektu o zapisy dopuszczające możliwość współorganizowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, przez podmiot wykonujący monopol państwa, europejskiej gry liczbowej.
Czytaj całość na: konfederacjalewiatan.pl
http://konfederacjalewiatan.pl/opinie/prawo/1/gry_liczbowe_i_loterie_w_internecie
"Dopóki szanowni rządzący w tym pięknym kraju jakim jest Polska nie otworzą oczu, a zarazem serc 💖 dla dobra tego Państwa, które narazie tylko noszą w klapie marynarki❣️ - dobrze być nie może. Należy stanowiska w spółkach Państwowych obsadzać najlepszymi fachowcami pochodzącymi z dziedziny w, której mają dokonywać najlepszych wyników, a nie na odwrót. (Nie można powołać na ordynatora Szpitala kogoś kto nie jest Lekarzem bo nigdy nie zrozumie czym zarządza) i tak samo jest w Totalizatorze Sportowym❣️"
"Za dużo krytyki w mediach było to puścili normalne losowanie ;))"
"Uniwersalny słownik języka polskiego pod redakcją Stanisława Dubisza wydany przez PWN w 2003 roku notuje zarówno przymiotnik fiński, jak i finlandzki. Pierwszy z nich został w tym słowniku zdefiniowany jako ‘dotyczący Finów, Finlandii, pochodzący z Finlandii, taki jak w Finlandii’, przymiotnik finlandzki został natomiast sparafrazowany jako ‘dotyczący Finlandii jako państwa"
"Fiński, nie Finlandzki ... ;)"
"Dzisiaj miałem szczęście padł system kontroli na losowaniem w multi bo trafiłem 7 na siedem skreśleń w promocji na 50% ale to nie tylko ja bo było 33 dziewiątki na 10 skreśleń 97 siódemek na siedem 118 piątek na pięć takich wygranych nie pamiętam a gram długo. i tu lotto pokazuje że oszukują bo na 22 drugą już zakładów nie dało się wysłać cały czas wybijało ale sprawdziłem czy na inne gry się da i nie było problemu tylko na multi nie dało rady. Czyli widać że oszukują bo na 14 padł system i było dużo wygranych i żeby nie popłynąć na 22 drugą zablokowali przyjmowanie zakładów. Gram przez internet i taki numer mam drugi raz było to dawno ale też było dużo wygranych czyli kontrolują wpływające zakłady ."