Hazard. Nie igraj

Ostatnia aktualizacja: 5 lipca 2013

W ramach kampanii społecznej „Hazard. Nie igraj.” na ulicach Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Gdyni i Wrocławia pojawiły się murale z hasłami „Gra pociąga, ale wciąga”, „Szczęście nie przychodzi z automatu” czy „Goło i niewesoło”.

Ich celem jest zwrócenie społecznej uwagi na ryzyko związane z nadużywaniem gier hazardowych wśród młodych ludzi w wieku od 15 do 24 lat. Jak wskazują wyniki badań przeprowadzonych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych przez Fundację CBOS, ponad 50 tys. Polaków jest uzależnionych od gier hazardowych, a blisko 200 tys. narażonych na ryzyko uzależnienia.

Problem ten ma uświadamiać pierwsza w Polsce ogólnopolska kampania społeczna „Hazard. Nie igraj.”, która swym zasięgiem obejmuje on-line, mobile, social media, reklamy w kinie oraz ambient.

Czytaj całość na: nowymarketing.pl

O Autorze

2 odpowiedzi do “Hazard. Nie igraj

  1. Żałosne są te próby zdyskredytowania hazardu w Polsce. To jak łapanie ostatniego oddechu przez tonącego. A niestety i na szczęście Tusk i PO tonie. To już koniec. Jak bzdura w tym co jest napisane. Od kiedy to piętnastolatek jest dopuszczany go grania na automatach? Przecież jest nieletni. To Tusk spowodował, że być może nie tylko Państwo nic nie ma z hazardu, ale może w nielegalnych punktach gier dopuszcza się młodzież. No bo już teraz nie ma nad tym żadnej kontroli. To Tusk jest odpowiedzialny za uzależnienia młodych ludzi. Kiedyś to było niemożliwe a wszystko było pod kontrolą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL