Hazard w kryzysie

Artykuły
Marek 11/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2024

Wydawać by się mogło, że wygrane w grach losowych, jakimi są gry liczbowe mogą w zasadniczy sposób zmienić warunki egzystencji wielu znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej osobom. Okazuje się, że Europejczycy są pragmatyczni i nie bardzo wierzą w szczęścia łut.

W roku 2012 sprzedaż zakładów w grach liczbowych w skali Europy wzrosła jedynie o 2% w porównaniu z rokiem poprzednim podczas, gdy w roku 2011 wzrost ten wyniósł 11%.

Największy w Europie, bo wynoszący 15% wzrost sprzedaży odnotował nasz Totalizator Sportowy. Firma sprzedała różne zakłady za 3,4 mld zł uzyskując zysk 318 mln zł.

Do firm prowadzących gry liczbowe, które w ubiegłym roku uzyskały wzrost sprzedaży należą: angielska – Camelot Ltd. o 9%, norweska – Norsk Tipping AS o 7%, francuska – Francaise Desjeux o 6%, szwedzka – AB Svenska Spel o 4% i włoska – Lottomatica S.P.A. o 1%.

Spadek zainteresowania grami liczbowymi wystąpił: w Szwajcarii – Loterie Romande o 2%, w Hiszpanii – Lotterias Y Apuestas del Estado o 5% i w Grecji – Opap o 9%.

Najpewniejszą wygraną są dobrze zarobione pieniądze.

Czytaj całość na: naszswiat.net

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

operator

20:35
11/07/2013

Pewnie dlatego że działa na bardzo "konkurencyjnym" rynku...
E-PLAY.PL