Hazardowe żniwo na Śląsku

automaty

Funkcjonariusze śląskiej KAS od początku 2021 roku zabezpieczyli 56 nielegalnych automatów do gier hazardowych. To efekty działań kontrolnych prowadzonych przez KAS oraz współpracy ze śląską policją. Nielegalne urządzenia trafiły już do magazynów śląskiej KAS.

Mundurowi śląskiej KAS od pierwszych dni 2021 roku skutecznie walczą z nielegalnym hazardem. W wyniku przeprowadzonych ponad 30 czynności kontrolnych funkcjonariusze śląskiej KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych w Siemianowicach Śląskich, Katowicach, Świętochłowicach, Sosnowcu i in.

Właściciele nielegalnych punktów gier hazardowych urządzali na automatach gry hazardowe bez wymaganego zezwolenia.

W dwóch lokalach w Kłomnicach częstochowscy policjanci wspólnie ze śląską KAS zabezpieczyli 11 automatów.

Kontrolując jeden z lokali w śródmieściu Świętochłowic mundurowi ujawnili 3 nielegalne urządzenia do gier hazardowych.

W centrum Sosnowca w jednym z lokali, funkcjonariusze KAS zabezpieczyli 6 automatów do gier, na których były urządzane gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Funkcjonariusze śląskiej KAS często likwidują te same punkty po kilka razy. W 2020 roku do magazynów śląskiej KAS trafiło 950 nielegalnych urządzeń.

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) z policją systematycznie likwiduje nielegalne miejsca, w których urządzane są gry hazardowe wbrew przepisom.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *