Holenderska loteria podzieli konta swoich klientów

loteria

Klienci będą potrzebować oddzielnych kont online do loterii i zakładów sportowych od marca, ponieważ będą wprowadzone zmiany w związku z nowymi przepisami dotyczącymi gier hazardowych w Holandii, które wejdą w życie w przyszłym roku.

Od 1 marca 2021 r. klienci będą musieli mieć oddzielne konta dla loterii i zakładów sportowych, ponieważ będą podlegać różnym przepisom ustawy zgodnie ze zmianami legislacyjnymi w Holandii. Usługa zakładów sportowych Toto loterii będzie podlegać nowej krajowej ustawie dotyczącej zdalnego hazardu, podczas gdy produkty loteryjne, takie jak Lotto, Eurojackpot i zdrapki, pozostaną objęte obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Holenderski regulator KSA przedstawił w zeszłym tygodniu standardy kontroli, które operatorzy będą musieli uzyskać, aby ubiegać się o licencje na podstawie nowej ustawy. Regulowany rynek gier hazardowych ma zostać uruchomiony 1 września.

Potencjalni licencjobiorcy będą musieli przejść kontrolę swoich systemów gier przeprowadzoną przez niezależnego audytora, aby otrzymać licencję.

Audytorzy będą musieli składać swoje raporty do KSA. Będą musieli także wykazać się uprawnieniami do badania gier losowych online w co najmniej dwóch państwach członkowskich Unii Europejskiej i mieć raporty zaakceptowane przez te państwa w ciągu ostatnich dwóch lat.

Audytorzy muszą być również pełnoprawnymi członkami Międzynarodowego Forum Akredytacji Laboratoriów (ILAC) lub Międzynarodowego Forum Akredytacyjnego (IAF).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *