I Polska Liga Bilardowa

Za nami druga odsłona rozgrywek o tytuł drużynowego mistrza Polski. Komplet punktów przywieźli do swoich klubów bilardziści mistrzów i brązowych medalistów ubiegłego sezonu, czyli Nosan Galeria Echo Kielce i Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Dzięki takim wynikom zespoły te utrzymały prowadzenie w ligowej tabeli. Po cztery punkty zdobyły stołeczne drużyny – Bilard Studio i Konsalnet Warszawa.

Trefl Sopot – Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki – 1:3, 1:3

„Żelazna czwórka” z Tomaszowa Mazowieckiego nie dała większych szans bilardzistom Trefla Sopot, dwukrotnie pokonując ich w stosunku 3:1. Najsłabszym ogniwem w ekipie Krzysztofa Lipińskiego okazał się Michał Czarnecki, który przegrywał swoje pojedynki z Konradem Gdańcem i Dawidem Jędrzejczakiem.

Dwa małe punkty były jednak szczytem możliwości gospodarzy. W pozostałych indywidualnych meczach Duet nie pozostawił wątpliwości, kto jest faworytem w tym spotkaniu. Na uwagę zasługują wysokie zwycięstwa Piotra Ostrowskiego z Marcinem Świgoniem (10:0) oraz Mariusza Skonecznego nad Andrzejem Winogradowem (10:1).

Omówienie pozostałych spotkan na stronie PZBil

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.