I Polska Liga Bilardowa

W niedzielne popołudnie odbyła się 7. kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej. Rozegranych zostało trzy spotkania. Mecz pomiędzy Trefem Sospot a Green Clubem pool-bilard.pl Gdańsk został przełożony na 19 września.

W pierwszym meczu bilardziści Zakręconej Bili Poznań podejmowali Metal Fach LP. Sokółczanie nie dali szans gospodarzom i dwukrotnie padł wynik 4:0 dla gości. DSB Zagłębie Baribal Lubin zmierzył się z Duetem Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Tegoroczny beniaminek zdołał „urwać” dwukrotnym mistrzom Polski jeden punkt. W pierwszym pojedynku padł remis 2:2 a w drugim 1:3. Zagłębie miało szansę na punkty w rewanżu, jednak sytuację gości uratował Piotr Ostrowski, który zwyciężył z Michałem Lichodziejewskim 10:9. W trzecim spotkaniu Konsalnet Warszawa bez straty punktu pokonał zespół ze świętokrzyskiego – Visanti Kolier.pl Kielce.

Do zakończenia zmagań o tytuł drużynowego mistrza Polski pozostało już tylko dwie kolejki. Na czele tabeli wciąż pozostaje pauzujący wczoraj Nosan Galeria Echo. Kielczanie mają w tej chwili 4 punkty przewagi nad drugim Konsalnetem Warszawa i 5 punktów nad trzecim Duetem Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Tabelę zamykają Trefl Sopot i Green Club Gdańsk. Aby jeszcze marzyć o pozostaniu w I Lidze na przyszły sezon, Gdańszczanie muszą zwyciężyć w środę z Treflem.

PZBil

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.