ICE London Esports Arena gospodarzem turnieju z pulą nagród 25 000 £

W powiększonej hali ICE London Esports Arena odbędzie się turniej Rocket League z pulą nagród 25 000 funtów (12–14 kwietnia ExCeL London). Firma Clarion Gaming obiecuje najbardziej autentyczną organizację turniejów e-sportowych na imprezie branży hazardowej.

W turnieju, który zostanie rozegrany na Hyper X Esports Truck – znanym również jako Big Betty – wezmą udział najwyższej klasy drużyny e-sportowe Dignitas, 00 Nation, Rix.GG i SMPR esports.

Clarion zapewnił usługi Greguna i JohnnyBoi, dwóch najbardziej znanych komentatorów Rocket League, do prowadzenia wydarzenia zarówno dla transmisji na żywo, jak i dla osobistej publiczności w ICE London. Odwiedzający będą mogli również wziąć udział, stawiając zakłady na wyniki za pomocą żetonów ICE Esports Arena.

William Harding, szef Clarion ds. Esportu, wierzy, że autentyczność jest podstawą tego, czego branża doświadczy na ICE London Esports Arena. Stwierdził:

„Naszym celem jest po pierwsze odtajnienie e-sportu, a po drugie zademonstrowanie, w jaki sposób operatorzy mogą wykorzystać globalne zjawisko, które generuje roczne przychody z zakładów szacowane na 13 miliardów dolarów. Zamiast prowadzić wykład e-sportowy, organizujemy turniej na wysokim poziomie, w którym najlepsze drużyny rywalizują o pulę nagród w wysokości 25 000 GBP. Produkcją i transmisją na żywo będzie zarządzać Allied Esports, a wycieczki będą odbywać się każdego ranka, zapewniając profesjonalistom z branży hazardowej ekskluzywny i nieoceniony wgląd w to, jak prowadzony jest profesjonalny turniej e-sportowy”.

W tym kontekście odwiedzający dowiedzą się, jak najlepiej wykorzystać rynek e-sportowy i uzyskać przewagę nad konkurencją dzięki przemówieniom głównym, które odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia i wygłoszą je specjaliści od e-sportów UltraPlay i Esports Charts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.