ICE London tworzy nowy program, łączący 70 kupców z wystawcami

Clarion Gaming, organizatorzy targów ICE London, które odbędą się w dniach 12-14 kwietnia, potwierdziły szczegóły dotyczące inwestycji o wartości 250 000 funtów, aby połączyć wpływowych nabywców z całego świata z firmami wystawiającymi się na targach ICE.

Program Hosted Meetings to zupełnie nowa inicjatywa, której kuratorem jest Newbridge Events, która ma doświadczenie we współpracy z wiodącymi organizatorami pokazów i markami, w tym z Departamentem Handlu Międzynarodowego rządu Wielkiej Brytanii, w celu maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Wyjaśniając tło programu Hosted Meetings i jego cele, Stuart Hunter, dyrektor zarządzający Clarion Gaming, powiedział w komunikacie prasowym:

„Program jest kluczowym elementem Karty ICE, którą opublikowaliśmy latem 2021 roku i która została stworzona w celu maksymalizacji wystawcy ROI otrzymują dzięki uczestnictwu w ICE London. Wystawcy dostarczają informacji na temat rodzaju kupujących, których chcą zobaczyć na wystawie, a zespół w Newbridge następnie identyfikuje profile potencjalnych klientów i ułatwia nawiązanie odpowiednich połączeń przed ustaleniem harmonogramu nabywców na zamówienie i prowadzeniem spotkań indywidualnych ”.

„Stworzyliśmy specjalny salon VIP na targach z konsjerżem i spodziewam się, że będziemy gościć ponad 70 międzynarodowych kupujących. Cieszę się, że Newbridge jest na pokładzie, aby wesprzeć nas w tej inicjatywie, ponieważ nie możemy się doczekać, kiedy w kwietniu 2022 roku będziemy mogli ponownie połączyć branżę”.

David Woodbridge, MD, Newbridge Events dodał:

„Praca nad tym ekscytującym nowym projektem z zespołem ICE London to absolutna przyjemność. ICE jest wiodącą na świecie wizytówką branży gier i cieszymy się, że możemy przyczynić się do jej ciągłego sukcesu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.