IGT przedłużył umowę z Kansas Lottery

International Game Technology (IGT) będzie nadal wspierać loterię Kansas do połowy grudnia 2032 roku. Obie strony złożyły podpis na papierze w sprawie przedłużenia umowy o 10 lat, w ramach której IGT dostarczy ulepszoną wersję swojego centralnego systemu gier elektronicznych Intelligen.

Dzięki zintegrowaniu zaktualizowanego oprogramowania Intelligen IGT, loteria Sunflower State rzekomo otrzyma „najbardziej zaawansowaną technologię systemową dostawcy do strategicznego zarządzania siecią elektronicznych automatów do gier (EGM)”.

W ramach nowej umowy Kansas Lottery otrzyma kontrolery lokalizacji, które będą utrzymywać diagnostykę sieci i komunikację między wszystkimi automatami do gier, a także narzędzia Business Intelligence do codziennego zarządzania operacjami i raportowania.

„Zmodernizowany system Intelligen IGT zapewni loterii Kansas zestaw wszechstronnych narzędzi zaprojektowanych w celu zwiększania przychodów i oferowania graczom światowej klasy doświadczeń w grach. Ulepszona wydajność systemu Intelligen pozwoli również loterii na zarządzanie rozległą siecią z maksymalną wydajnością przez następną dekadę i ustawienie loterii w celu wdrożenia przyszłych funkcji w celu zaspokojenia potrzeb zmieniającego się krajobrazu gier”.

– powiedział Jay Gendron, dyrektor operacyjny IGT ds. globalnej loterii.

Oprócz EGM i swojego centralnego systemu Intelligen, IGT zapewnia również Loterii Kansas loterię z natychmiastowymi biletami i usługi drukowania. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do 14 grudnia 2032 roku. Firma wcześniej uzgodniła trzyletnie przedłużenie umowy z loterią w 2019 roku, ale ma to zakończyć się w grudniu tego roku. Pierwotna umowa została przyznana IGT w 2008 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.