IGT zatwierdził w Nevadzie rozwiązania portfela bezgotówkowego

Dzięki temu kamieniowi milowemu moduł bezgotówkowy z portfelem Resort Wallet został zatwierdzony do wdrożenia w całym stanie, umożliwiając klientom zapewnienie swoim klientom kasyna opcji ograniczonego kontaktu, bezpieczniejszej i bezproblemowej gry na automatach.

Firma International Game Technology (IGT) ogłosiła we wtorek, że pomyślnie zakończyła ostatni etap zatwierdzania przez organy stanu Nevada bezgotówkowego modułu karty Resort Wallet, będącego częścią systemu zarządzania kasynem IGT ADVANTAGE.

„Nasze rozwiązanie portfela w ośrodku zapewnia naszym klientom większą płynność, wygodę graczy i większe bezpieczeństwo, które mogą zapewnić tylko gry bezgotówkowe” – powiedział Ryan Reddy, wiceprezes IGT, VLT, Systems and Payments Products. „To rozwiązanie podniesie doznania gracza na nowy poziom, jednocześnie stawiając naszych klientów jako liderów technologicznych. Jesteśmy wdzięczni Nevada Gaming Control Board za umożliwienie tego doniosłego debiutu w stanie”.

Zatwierdzony moduł bezgotówkowy z portfelem Resort Wallet umożliwia graczom korzystanie z karty lojalnościowej do przesyłania gotówki do bezpiecznego portfela cyfrowego z kasy kasyna lub dowolnego automatu do gry z portfelem Resort Wallet. Gracze mogą następnie włożyć swoją chronioną kodem PIN kartę do automatu, wykorzystać te środki na grę i wypłacić pieniądze na swój bezpieczny portfel cyfrowy w dowolnym momencie. Mogą również przenieść część swoich środków z automatu do swojego portfela cyfrowego, jednocześnie drukując bilet na automacie w celu uzyskania salda.

Moduł bezgotówkowy z kartą jest jedną z trzech odmian dostępnych w ramach rozwiązania IGT Resort Wallet, jedynej w branży w pełni zintegrowanej, gotowej do użycia technologii bezgotówkowej:

Odmiana rozwiązania Resort Wallet obejmuje bezkartowe rozwiązanie bezgotówkowe, w którym gracze dotykają smartfonem na automacie lub grze stołowej, aby włożyć kartę. Następnie mogą uzyskać dostęp do swojego bezgotówkowego konta zakładów, załadować gotówkę na konto z kasy kasyna, kiosku lub automat do gry, a następnie przelewaj środki między automatami do gry na miejscu, a także między nieruchomościami kasyna.

Bezgotówkowe finansowanie zewnętrzne stanowi odmianę rozwiązania Resort Wallet oferującą pełen zakres usług. Łączy portfel Resort Wallet z IGTPay ™, sprawdzoną, zastrzeżoną bramą IGT do finansowania zewnętrznego. Gracze uzyskują dostęp do swojego bezgotówkowego konta do zakładów z aplikacji mobilnej, z możliwością bezpiecznego i bezpośredniego ładowania konta środkami z zewnętrznych źródeł, takich jak karty kredytowe i debetowe, konta bankowe i e-portfele.

Oprócz gry na automatach, klienci mogą bezproblemowo uzyskać dostęp do środków na swoim bezgotówkowym koncie do zakładów w portfelu kurortu na gry stołowe, zakłady sportowe oraz w punktach sprzedaży detalicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *