ICE London zapewnia dostęp do inwestorów gier dla 14 start-upów biznesowych

Najczęściej czytane
Iwo 11/04/2022

Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2022

ICE London zademonstruje kluczową rolę, jaką odgrywa we wspieraniu rozwoju nowych talentów, gdy w sumie 14 raczkujących firm uzyska dostęp do najbardziej wpływowej publiczności w świecie gier, prezentując swoje wizjonerskie start-upy na Pitch ICE etap (N7) w ExCeL London (wtorek, 12 kwietnia).

Do elitarnych 14 firm z branży gier prezentujących swoje rozwiązania i innowacyjne podejścia należą: Bespot; Better Change; Fundusz Mobi Inc; My Lotto Hub; Neesan Labs Parlay Poker; OneUpOneDown Ltd; Pokerload; Pow gry; Racing Star; Rubik Talent Ltd; Sparket; SMAT Virtual; Touch-LESS Gaming i We The Bookie.

Po pojawieniu się na scenie Pitch ICE w interaktywnej sesji moderowanej przez Jesse Learmonth z podcastu The Betting Start-up wraz z Michaelem Casellim, prezesem niewykonawczym Clarion Gaming, firmy będą uczestniczyć jako wystawcy w największym hazardzie b2b wystawa na świecie.

Ewa Bakun, dyrektor ds. analizy i zaangażowania w Clarion Gaming, powiedziała:

„Od 2009 roku zapewniamy start-upom dostęp do inwestorów branżowych i strategicznych partnerów, organizując międzynarodowe imprezy i konkursy dla start-upów w ICE London, ICE North America , ICE Africa i iGB Live! Po dwuletniej nieobecności spowodowanej przez Covid jestem zachwycony, że Pitch ICE powrócił i zapewnia platformę dla firm, które mogą być małe, ale mają górę pomysłów, kreatywności i energii”.

Ewa Bakun

Dodała również : „W ciągu ostatniej dekady wiele naszych start-upów pozyskało ważnych partnerów inwestycyjnych i przejęć po ich prezentacjach i uczestnictwie w najbardziej wpływowych globalnych spotkaniach operatorów gier. Chciałbym podkreślić różnorodność firm, które znalazły się na krótkiej liście, które zadebiutują na targach ICE London 2022.

Uważam, że jest to odzwierciedlenie zmieniającego się oblicza nowoczesnego przemysłu hazardowego, w którym zrównoważony rozwój, różnorodność i odpowiedzialność społeczna są na pierwszym miejscu. na szczycie programu biznesowego.

Jako zespół organizacyjny wszyscy naprawdę nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak każda firma prezentuje swój potencjał i doświadcza najlepszego świeżego myślenia od wiodących światowych start-upów”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL