Illinois wchodzi na rynek zakładów sportowych

Illinois

Trwało to wiele miesięcy i wymagało zaangażowania setek urzędników. Teraz można powiedzieć oficjalnie – w Illinois rozpoczęła się era sportowych zakładów bukmacherskich.

Wszystko to za sprawą otwarcia zakładów bukmacherskich BetRivers w Rivers Casino w Des Plaines, które jako pierwsze spośród kilku kasyn otrzymało wymaganą licencję. Illinois jest 15 stanem, który zalegalizował zakłady sportowe. Ustawę, która to zagwarantowała, gubernator J.B. Pritzker podpisał w czerwcu ubiegłego roku. Pierwszy zakład w tym historycznym momencie postawił spiker Blackhawks, Eddie Olczyk. Głosował za swoją drużyną z rodzinnego miasta – White Sox. Tym oto sposobem zakończyła się trwająca 8 miesięcy procedura zalegalizowania rynku zakładów sportowych.

Jakie wygody czekają na obecnych i przyszłych graczy? Przede wszystkim powierzchnia wynosząca prawie 5,000 stóp kwadratowych. Entuzjaści zakładów sportowych będą mogli obserwować spotkania na ścianie wideo LED o wysokiej rozdzielczości i szerokości 47 stóp. Szefowie obiektu zapewnili także 14 telewizorów o przekątnych 86 i 75 cali. Głodni i spragnieni będą mogli odpocząć w nowoczesnym barze z pełną obsługą.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy zwykłym fanem sportu zainteresowanym tą nową opcją rozrywki, to miejsce jest przeznaczone dla każdego – wszyscy klienci będą dobrze się bawić – powiedział dyrektor Greg Carlin.

Całość czytaj na: monitorlocalnews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *