Innovative Technology świętuje 30-sto lecie działalności

W tym roku Innovative Technology, producent urządzeń do obsługi gotówki, świętuje 30-lecie działalności. Firma została założona w 1992 roku przez Davida Bellisa w Oldham w Wielkiej Brytanii w celu produkcji niedrogich weryfikatorów banknotów, a model NV1 został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Narodziła się jej kultowa ramka Smiley.

David Bellis powiedział w tym tygodniu:

„W ciągu ostatnich 30 lat rozkwitliśmy i zdobyliśmy pozycję wiodącego dostawcy sprzętu do obsługi gotówki umożliwiającego klientom automatyzację płatności gotówkowych na całym świecie, produkując miliony transakcji każdego dnia. To pragnienie ciągłego wprowadzania innowacji doprowadziło do rozwoju naszego działu rozwiązań biometrycznych, który umożliwia klientom łatwe dodawanie funkcji szacowania wieku i kontroli dostępu do istniejącego sprzętu lub pomieszczeń. Mamy teraz ponad 350 pracowników i liczne biura na całym świecie oraz globalną sieć partnerów handlowych – niezły wynik ze skromnych początków pracy w mojej oranżerii”.

Innowacyjna technologia otrzymała pięć nagród Queen’s Awards w swojej długiej historii, wraz z innymi akredytacjami od organizacji takich jak The London Stock Exchange i Investors in People.

Jej rozwiązania automatyzujące transakcje i weryfikujące osoby są wykorzystywane w wielu branżach, w tym w branży gier, rozrywki, vendingu, handlu detalicznego i kiosku.

Dyrektor zarządzający grupą, Peter Dunlop, skomentował:

„Zainwestowaliśmy znaczne środki w badania i rozwój, aby zapewnić, że możemy obsługiwać klientów z wielu sektorów wertykalnych, dostarczając produkty, których potrzebują i chcą. Ta inwestycja w innowacje, wraz z pomocą naszej lojalnej bazy klientów i zaangażowanych pracowników, jest podstawą naszego sukcesu i utrzymuje nas w czołówce naszej branży”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.