Intralot i OPAP przedłużają umowę na loterię do 2023 roku

Intralot

Grecki gigant rozwiązań loteryjnych Intralot przedłużył umowę o świadczenie usług loteryjnych krajowemu monopolistowi loteryjnemu OPAP do 2023 roku.

Ostatnie przedłużenie umowy, podpisane w grudniu 2017 r., miało wygasnąć pod koniec lipca 2021 r., ale teraz będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata.

Intralot dostarczy OPAP swój podstawowy produkt Lotos X, który został wprowadzony na rynek w 2019 roku.

Rozwiązanie loteryjne umożliwia OPAP ciągłą optymalizację rozgrywki i odpowiedzialne zwiększanie zaangażowania greckiej społeczności graczy” – poinformował przedstawiciel Intralot – Nasza przyszłościowa platforma nowej generacji została zaprojektowana do tworzenia skalowalnych ekosystemów, które spełniają rosnące zapotrzebowanie rynku i w pełni wspierają modernizację i cyfrową transformację OPAP.

W ubiegłym tygodniu Intralot podpisał przedłużenie kontraktu z loterią stanową Lotterywest w Australii Zachodniej. Nowa umowa będzie obowiązywać do stycznia 2026 r.

W ubiegłym miesiącu OPAP powołał Jana Karasa na stanowisko dyrektora generalnego w pełnym wymiarze czasu pracy. Wcześniej zastępował Damiana Cope’a po odejściu z biura operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *