Izba pisze o automatach do Szydło i Gowina

Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych skierowała dzisiaj dwa pisma dotyczące prac nad nowelizacją ustawy hazardowej.

W piśmie do Pani Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło Izba stanowczo sprzeciwia się zmonopolizowaniu rynku gier na automatach, które wprowadza projekt Ministerstwa Finansów. Po zapewnieniu, iż cele propozycji Izby są zbieżne z założeniami rządu czyli: uregulowaniem rynku hazardowego oraz wprowadzeniem skutecznej ochrony przed negatywnymi skutkami hazardu stwierdza, że propozycje Ministerstwa Finansów nie spełnią założeń. Spowodują natomiast ogromne koszty dla budżetu państwa przy ewentualnym wypracowaniu zysku dopiero po kilku latach.

Prezes Izby zwraca uwagę, że jedynie system licencyjny jest w stanie zagwarantować natychmiastowe wpływy do budżetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Więcej czytaj na: e-play.eu

O Autorze

2 odpowiedzi do “Izba pisze o automatach do Szydło i Gowina

  1. mam salon w K. lokalizacja bajka, rynek itp. k… robi podchody pod wlasciciela kamienicy na 200m2 ciekawe kto?

  2. Już za późno w styczniu tego roku na hostingu nazwa.pl zostały wykupione nowe domeny (nazwy stron internetowych) m.in. wideoloterie.com czy wideoloteria.com właścicielem domen jest spółka z ul. Targowa 25 czyli totalizator. Pozdrawiam wszystkich łudzących się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.