Jackpot w Mega Millions wzrasta do 785 milionów dolarów przed kolejnym losowaniem

Loterie
Adam Brzozowski 01/01/2023

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2024

Pierwsze losowanie Mega Millions w nowym roku będzie wielkie, gdyż nikt nie trafił w piątkowy wieczór jackpota o wartości 685 milionów dolarów. Główna nagroda wzrosła zatem do 785 milionów dolarów przed kolejnym losowaniem które odbędzie się we wtorek wieczorem.

Żaden kupon zakupiony na loterię nie pasował do wszystkich sześciu liczb wylosowanych w piątek wieczorem, oświadczyło Mega Millions w sobotę.. Wylosowane w piątek liczby to: 1, 3, 6, 44, 51 i złota Mega Ball 7.

Jackpot urósł do tak wielkiej kwoty gdyż nikt w ostatnich 22 losowaniach nie wytypował wszystkich liczb. Szansa na trafienie jackpota wynosi 1 do 302,6 miliona.

Szacunkowa nagroda w wysokości 785 milionów dolarów jest przeznaczona dla zwycięzcy, który zdecyduje się na wypłatę pieniędzy co rok, przez następnych 29 lat. Gdyby jednak zwycięzca zdecydował się na jednorazową wypłatę od razu, tak jak to robi większość zwycięzców, to wtedy wygrana z jackpota wynosić będzie „jedynie” 395 milionów dolarów.

Kumulacja jest największa od czasu, gdy 8 listopada w Kalifornii trafiono Jackpot Powerball o wartości 2,04 miliarda dolarów. Nie ogłoszono zwycięzcy tej rekordowej wypłaty.

„Tylko trzy razy jackpot Mega Millions przekroczył 700 milionów dolarów, a we wszystkich trzech przypadkach suma ta przekraczała 1 miliard dolarów” – powiedział Mega Millions.

W Mega Millions gra się w 45 stanach, a także w Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL