„Jeśli robisz to co wszyscy, dojdziesz tam gdzie wszyscy” – GO+bet nowym bukmacherem na rynku

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022

Na polskim rynku pojawił się nowy bukmacher. GO+bet to firma z siedzibą operacyjną w Krakowie, za którą stoją doświadczeni ludzie zakładów sportowych i przedsiębiorcy działający w wielu różnych branżach.

Nowy bukmacher na polskim rynku

GO+bet już od samego początku wyróżnia się na tle konkurencji. Firma ma w pełni polski kapitał i należy do doświadczonych przedsiębiorców, mających wypracowaną renomę i strategię zarządzania w wielu innych dziedzinach biznesu. GO+bet rozlokowane jest w kilku miejscach w Polsce – ma biura w Warszawie i Krakowie, internetowy adres z kolei to goplusbet.pl. Co ciekawe, firma posiada zezwolenie od Ministra Finansów na działalność internetową, ale także naziemną, co nie jest obecnie standardem na polskim rynku zakładów sportowych. Firma ma więc szeroko zakrojone i daleko idące plany rozwojowe, by zatrząść rynkiem bukmacherskim w kraju. Nie tylko w internecie, ale także w punktach stacjonarnych, co może być powiewem świeżości w stosunku do dotychczas znanych nam punktów zakładów sportowych.

Nowy bukmacher szybko sprowadził do siebie byłych managerów takich firm jak STS, Superbet i Betfan. Prezesem Zarządu został Grzegorz Kiczko, osoba związana poprzednio z Totolotkiem i Betfanem. Dyrektorem operacyjnym z kolei jest Mateusz Banaś, który również ma bogate portfolio bukmacherskie. To on mówi nam, że jako GO+bet „zmieniają zasady gry”.

Jeśli robisz to co wszyscy, dojdziesz tam gdzie wszyscy” – argumentuje Banaś. Doświadczenie wyciągnięte z innych firm teraz chcą przekuć w coś świeżego, czego dotychczas na polskim rynku nie było.

Nowatorskie pomysły

Flagową promocją GO+bet obecnie jest gra bez podatku. To, czym firma się wyróżnia na tle konkurencji, są naprawdę proste zasady bonusu. W praktyce bowiem bukmacher zezwala na grę bez podatku na wszystko i narzuca tylko jeden warunek – minimalny kurs powinien wynosić 1.14. W porównaniu do innych zakładów sportowych prostota promocji robi wrażenie.

To, co jeszcze może przykuć uwagę, jest bardzo szeroka oferta na wydarzenia sportowe. Na ćwierćfinały Ligi Mistrzów GO+bet oferował 650 zdarzeń na mecz! Takimi liczbami nie mogą się pochwalić nawet czołowi gracze na polskim rynku. GO+bet posiada również bogatą ofertą na zdarzenia LIVE i mecze esportowe. Dodatkowo gracze mogą skorzystać z kilku udogodnień takich jak Cash Out+ i edytowanie postawionego kuponu. Przewidziano również bonus dla nowych graczy. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się w zakładce „BONUSY” na stronie goplusbet.pl

Inną, ciekawą inicjatywą jest GO Games. To zakłady na gry niszowe, takie jak:
• Koszykówka 3×3,
• Teqball,
• Rzuty do kosza,
• Strzelanie z pistoletu.

Łącznie do obstawiania jest osiem dyscyplin, które są transmitowane na żywo na stronie goplusbet.pl. Zakłady są proste, szybkie i odbywają się bardzo często. Nieco przypominają „zakłady z podwórka”, kiedy z kolegami zakładano się, czy ktoś trafi do kosza lub nie i natychmiastowo otrzymywano wygraną w razie powodzenia. Obecnie żaden polski bukmacher nie posiada tego typu zakładów w ofercie, dlatego warto się nad nią pochylić.

Nowy bukmacher na polskim rynku zdążył już namieszać, chociaż od startu minęło zaledwie kilka dni. Zapewne w przyszłości zobaczymy więcej akcji marketingowych, a przede wszystkim ambasadorów związanych z marką. Obecnie takie informacje nie są jeszcze dostępne.

GO+bet to legalne zakłady sportowe, działające w Polsce na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów.

O Autorze

1 odpowiedź do “„Jeśli robisz to co wszyscy, dojdziesz tam gdzie wszyscy” – GO+bet nowym bukmacherem na rynku

  1. Szkoda na nich czasu. Aj tam jak się nie rozwijają najlepsza oferta. Najlepsze nie wiadomo co. Na Ostróde najeżdżali że ludzi oszukują, ludzia krzywdę robia. I co ? I gónwo! Tacy sami oszuści! Lokal wynajęty koszty poniesione i czekaj na przedstawiciela. Tak sobie czekam i jestem ciekawy ile jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL