Jest poker w kasynach czy nie ma?

Strona internetowa kasyna nieczynna do odwołania, niemniej funkcjonuje mailing, z którego zainteresowani mogą się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat ich ulubionych gier.

I co się okazuje? W sobotę turniej masters, natomiast w październiku turniejów nie będzie. Co za to będzie dla miłośników pokera? Otóż będą  organizowane gry na stawkach 2,5/5 zł i bonusem 1 zł. Oczywiście nie będzie to gra objęta zakazem urządzania w kasynie, np. Texas Hold’em. Będzie to Poker Texański.

Niestety żadnych szczegółów podać nie możemy, gdyż informacja wysłana przez kasyno zakończona jest takim ostrzeżeniem:

„Wszelkie kopiowanie i przesyłanie dalej innym osobom, przesłanej prywatnie do Pana/Pani informacji w oparciu o wyrażoną zgodę, narusza art. 29 ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (Dz.U. z 2009 r., nr 201, poz. 1540 z późniejszymi zmianami), który zakazuje reklamy i promocji gier wymienionych w cytowanym artykule, i wiąże się z odpowiedzialnością karną z tego tytułu.”

O tym, że w kasynie gra się w karty możemy jednak chyba napisać…?

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.