Juroszek: Ustawa jest zła

Bukmacherzy
Marek 18/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2013

Firmy bukmacherskie mają w Polsce trudne życie. Na temat działalności firmy STS i nawiązanej niedawno współpracy z Lechem Poznań Krzysztof Baranowski rozmawiał z prezesem Star-Typ Sport – Mateuszem Juroszkiem.

– W kwietniu związaliście się umową sponsorską z Lechem Poznań. Kiedy pojawiła się idea, aby związać się z tym zespołem?

– Klub piłkarski jest naturalnym partnerem firmy bukmacherskiej, dlatego nad tego rodzaju współpracą zastanawialiśmy się od dłuższego czasu. Pierwszy kontakt z Lechem Poznań w tej sprawie nastąpił na około rok przed podpisaniem umowy. Same negocjacje warunków oraz świadczeń trwały blisko trzy miesiące.

– Czy w grę wchodził sponsoring innego zespołu? Kontaktowaliście się z innymi klubami?

– Tak, rozważaliśmy współpracę z innymi klubami. Wybraliśmy opcję, która najlepiej wpisuje się w naszą strategię marketingową, czego dowodem jest podpisana umowa. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości zaangażujemy się we współpracę z innymi klubami czy w ramach innych dyscyplin, ponieważ zleży nam na wspieraniu polskiego sportu. Dużo jednak zależy od tego czy polskie prawo zostanie zmienione, dając nam takie możliwości. Miliony złotych, które mogłyby zostać przeznaczone na inwestycję w polski sport trafiają za granicę.

Czytaj całość na: sportmarketing.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL