KAS zlikwidowała nielegalny salon gier na Zakaczawiu

Kolejne automaty do gier zabezpieczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w nielegalnym salonie gier w Legnicy przy ulicy Czarnieckiego. Funkcjonariusze KAS zjawili się na Zakaczawiu we wtorek wieczorem.

Nielegalny punkt gier hazardowych przy ulicy Czarnieckiego był kolejnym, który funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej we Wrocławiu zlikwidowali 9 sierpnia.

Jak informowaliśmy we wtorek rano podobne działania odbyły się przy ulicy Dworcowej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, funkcjonariusze KAS przeprowadzili zmasowaną akcję na terenie miasta i powiatu i zlikwidowali więcej nielegalnych miejsc, w których odbywał się nielegalny hazard.

Za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji lub zezwolenia grozi kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzającym nielegalne gry grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. Mimo tak poważnych konsekwencji nielegalnych jaskiń hazardu nadal nie brakuje.

Źródło: fakty.lca.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.