Kasyna liczą straty, pokerzyści walczą

Bankier.pl:  Ostatnich kilkanaście miesięcy nie było dobrym czasem dla rynku hazardowego. Przyjęta w 2010 roku ustawa oraz jej nowelizacja z połowy 2011 roku wprowadziły poważne ograniczenia na działalność firm działających w internecie (m.in. zakazała całkowicie hazardu za wyjątkiem zakładów wzajemnych), jak i nałożyły dodatkowe obowiązki na operatorów kasyn naziemnych.

 

Jacek Kapica, szef Służby Celnej, w wypowiedzi dla Bankier.pl pozytywnie ocenia zmiany wprowadzone ustawą z dnia 26 maja 2011 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych. Jak mówi, do Ministerstwa Finansów wpłynęło już 10 wniosków o udzielenie zezwolenia na urządzenia zakładów wzajemnych przez internet i tym samym podmioty te po uzyskaniu zezwolenia będą mogły w sposób legalny prowadzić działalność w tym zakresie. Optymizmu strony rządowej nie podzielają jednak firmy świadczące usługi hazardowe.

czytaj dalej na bankier.pl

O Autorze

1 thought on “Kasyna liczą straty, pokerzyści walczą

  1. Tusk i spolka wpuszczaja zaklady bukmacherskie do internetu czy to nie jest z ich punktu widzenia szerzenie hazardu??? a czemu tak cicho o tym w telewizji tvn nie trabi przesada co to za kraj. Z maszynami taką aferę zrobili obroncy ludzi uzaleznionych a teraz co w internecie wolno? Internet nie uzaleznia?
    Swoją aferą pogrązyli zwyklych ludzi. Nie zebym coś mial przeciw interenetowi gdyż jestem za swobodą działalności ale tu niestety widać że maszyny nie zgninely w wyniku obrony uzaleznionych a ich wlasnych interesikow i afer a ludzie to łykają dramat. Szkoda ze teraz jest cicho dopiero jakby się okazalo ze pan x z platformy umoczy się w aferę interentową to bedą wycofywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.