Kasyna na Ukrainie nadal działają

Rozdarta wojną Ukraina nadal ma aktywny rynek kasyn, informuje Anton Kuchukhidze, przewodniczący Ukraińskiej Rady Hazardowej w raporcie SBC News.

Kuczukhidze powiedział, że jego rada wznowiła swoją rolę regulacyjną pięć miesięcy po rosyjskiej inwazji. Rynek pozostał bardzo zakłócony, zwłaszcza na okupowanym wschodzie kraju, ale rada jest zobowiązana do przywrócenia aktywnego rynku gier hazardowych.

Powiedział, że rynek hazard został ponownie otwarty, podobnie jak inne firmy nie hazardowe w kraju, zwłaszcza na zachodzie, gdzie jest mniej konfliktów.

„Funkcjonują tam zarówno kasyna, jak i automaty do gier, ale oczywiście napływ turystów spadł a zgodnie z prawem kasyna i automaty do gier mogą znajdować się tylko w hotelach”

„Zdajemy sobie sprawę, że z powodu wojny niewielu turystów jest gotowych do nas odwiedzić. W związku z tym liczba odwiedzających sale hazardowe również znacznie spadła”.

Kuczukhidze powiedział, że KRAIL, Ukraińska Rada ds. Hazardu i Loterii, regulator rynku, pozostaje pomostem między branżą hazardową a państwem.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.