Kasyna w Las Vegas zwiększają środki bezpieczeństwa

las vegas

Cosmopolitan Resort zwiększył środki bezpieczeństwa po serii brutalnych wydarzeń na głównej ulicy Las Vegas. Zostanie ograniczony wstęp do kasyna w weekendy. Przy wejściu będzie obecna policja.

Przeprowadzona zostanie również kontrola bezpieczeństwa, a także wprowadzone sprawdzanie każdego gościa i jego torby za pomocą wykrywacza metalu.

Funkcjonariusze z Las Vegas Metropolitan Police Department (LVMPD ) będą obecni przy wejściach do obiektu. Kasyno twierdzi, że środki są odpowiedzią na zwiększoną przemoc na głównej ulicy miasta. LVMPD prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie dwóch zabójstw.

Cosmopolitan nie jest jedynym obiektem zwiększającym środki bezpieczeństwo. Wynn Resorts zwiększył liczbę ochroniarzy w swoich lokalach w Las Vegas po tym, jak bójka w Encore spowodowała szkody o wartości 15 000 $ na początku miesiąca.

Kontynuując wysiłki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym gościom i pracownikom, Cosmopolitan of Las Vegas wdrożył zwiększone środki bezpieczeństwa w piątkowe i sobotnie wieczory we wszystkich lokalach przy Las Vegas Boulevard. We współpracy z Departamentem Policji Metropolitalnej Las Vegas, te nowe procedury wchodzą w życie natychmiast, począwszy od dzisiejszej nocy od 18:00 do 6:00, a następnie w każdy piątek i sobotę aż do odwołania. – powiedział przedstawiciel Cosmopolitan Resort.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *